Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek bunkón jártam el?

Szerintetek bunkón jártam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem biztos hogy jó kategória de megpróbálom körülírni.

Nem vagyok az a társaság bázisa típus sajnos, így a magam háttérben maradós módján igyekszem ált. kifejezni hogy számomra is fontos egy adott közösség.

Talán némi megfelelési kényszerem is van, barátaim mondták már.

Lényeg, hogy adott egy csapat aminek a tagja vagyok, konkrétabbat nem írok.

Sokszor úgy érzem bizonyítanom kell, hogy én is hasznos tag vagyok és nem csak kiveszem a jót, hanem részt is veszek a közösen megoldandó feladatokban. De mivel kevésbé vagyok szociális, kevesebb az olyan teendő amivel besegíthetek, pl elég gyenge a szervezőkészségem.

Nemrég viszont adódott egy kreatív feladat ami már abszolút az én világom.(és a szakmámhoz is közel áll)

Belelkesedtem, infókat gyűjtöttem majd saját terveket csináltam, nagyon rápörögtem. Megörültem hogy végre egy olyan feladat amiben én is jó vagyok és segíthetek akár.

Meglepetésnek szántam, így addig nem irtam róla hogy vannak ötleteim amíg nem készültem el vele, de itt hibáztam.(fb csoportunk van)

Munka miatt lassan készültem el és valaki más megelőzött egy hasonló kezdeményezéssel. Rágódtam pár órát majd végül feltöltöttem a sajátomat is, mert dolgoztam vele egy csomót és nem akartam hogy kárba vesszen. + Mivel az egész ilyen közös brainstormingként volt meghirdetve, nem úgy hpgy adott ember elvállalja egyénileg, úgy gondoltam nem lehet baj.

De azóta mégis furcsán érzem magam, mert hiába tudom hogy nekem is előbb eszembe jutott, ő volt az aki korábban megmutatta a terveit így bűntudatom van és nem akarom hogy bárki azt higgye hogy csak leutánoztam, vagy hogy túl akarom licitálni vagy elvenni a lehetőséget. Lehet hogy túlgondolom és idióta semmitmondó a kérdés, de nekem sokat jelent ez a közösség és nem akarom leírni magam. Szerintetek hibáztam hogy közzétettem a saját verziómat a témára? Annak ellenére hogy más valaki is jelezte már hogy foglalkozna szívesen a dologgal?

Köszi ha elolvassa valaki.



2018. szept. 20. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlgondolod. Ha nem egy rosszindulatú, széthúzó csapatról van szó, szerintem senkinek nem jön át negatívan. Nem kell egyikőtök ötletét se 100%-ban megvalósítani, mindketten dolgoztatok vele és minél többen dobjátok össze az ötleteiteket, annál jobb. Abból amit leírtál, szerintem a többieknek is ez volt a céljuk, valaki meg úgyis előbb kezdi a sort a másiknál. Fordított esetben te magadra vennéd? Ha nem, akkor nincs semmi gond. Nyugi és hajrá! :)
2018. szept. 21. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban, kb. ilyen jellegű igen, közös ötletelés nem egy embernek kell megcsinálni. Igazad van amúgy szerintem is túlgondolom :) Jó közösség nem feltételezném hogy baj lenne ebből. Köszi a kommentet, ment a zöld :)
2018. szept. 21. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!