Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy az egyik...

Miért van az, hogy az egyik fiú haverom beszélget pár napja egy csajjal, és már képes magat felidegesíteni rajta? Szerinte ez teljesen normalis.

Figyelt kérdés

Például, talit beszelnek a lány 2,5 óra alatt 3x méltatta válaszra, miközbe épp az, aznapi talit beszélik. Leszolja az ötletét, ha mond valami tali helyszínt, majd félnap mulva, másnap reggel válaszol.


Nekem tök fura, mert egy alig ismeri, kettő nem is várnék senki válaszára ennyit, és már mondja, hogy úgy felbaszta így is várta a válaszát. Csak nekem fura ez?


Szerintetek miért csinálta és neki ez miért normális, hogy egy idegen felidegesíti, akivel 2 napja beszél és még sose találkoztak?



2018. szept. 23. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Most akkor ki idegesít fel kit? Nem írtem magyarol.
2018. szept. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De olyan nagy dolog lenne felhívni és élőszóban 3 perc alatt megbeszélni, mikor és hol legyen a randi?

Ehelyett vergődik és lesi, mikor méltóztatik a lánynak válaszolnia. :-)))

2022. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg szerelmes azért húzza fel magát. De az is biztos hogy a csaj nagy ivböl sz rik ra. Na mi lett a fdolog vége? 🙂
nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!