Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is úgy érzi, hogy az...

Más is úgy érzi, hogy az élete meg van rekedve egy szinten és nem tart semerre?

Figyelt kérdés

Voltak régebben barátnőim akikkel megértettem magamat. Aztán suliváltást követően őket elveszítettem.

Most huszonévesen az új városba ahová költöztünk kötöttem új ismeretségeket. Vannak emberek akikkel meg tudok beszélni bármit. Viszont az a bajom,hogy nincs olyan ember akivel kialakult volna kapcsolat hogy mindig összefutunk ha kell vagy elmegyünk valahová kicsit szórakozni. Esetleg kirándulni, máshová várost megnézni. Úgy élni a fiatalságunkat ,önfeledten.


A másik,hogy akikkel jóban lettem ők idősebbek az egyik pl családos hát persze ,hogy velem nem fog találkozni gyakrabban ,hiszen ott van a családja , a gyerekei. Azt vettem észre ,hogy a velem egykorosztállyal ritkán jövök ki.


Egyszerűen csak úgy érzem az életem semerre se tart ,mindig egyhangú és semmi nevetgélés vagy történés nincs benne. Hiányoznak a régi középsulis idők amikor barátnőimmel olyan önfeledtek voltunk.mintha történt volna valami.

Merre vannak azok az emberek akikben bízni is lehet??akik nem dobják el a baráti kapcsolatot csak mert lett egy szerelmi kapcsolatuk?


Azt vettem még észre ,hogy nehéz kialakítani kapcsolatot felnőtt korban. Volt egy egy idős ismeretség is egy lánnyal de barátja lett és így már egyre ritkábban találkoztunk.


Merre ,hol lehet ismerkedni olyan huszonévessel akivel lehet élni is az életet ,kicsit olykor élvezni elmenni erre arra ? De tényleg. Más is úgy érzi,hogy az élete csak egy helyben áll és mintha ugyanazt játszaná le újra és újra? Nagyon unalmas így.

Nem találom a helyemet már régóta. Pedig kerestem. De nincsen. Utoljára a középiskolai barátnőimmel volt meg a közös összhang. De ez elveszett.


Nehéz kialakítani egy igaz! kapcsolatot. Ezt érzitek Ti is?



2018. szept. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen
2018. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vége az önfeledt gyerekkornak, azok az idők már nem térnek vissza. Pasizz te is
2018. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ismerkedhetnél munkahelyen is. A régi iskolás barátok már a múlt, az el kell felejteni. Ne a múltadon rágódj, koncentrálj a jelenre és a jövődre.
2018. szept. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy ismerkedtem vannak új ismeretségeim de egyik se olyan akivel kialakult volna normális kapcsolat. Vagy családos vagy bezárkozott, a másiknak új barátja stb....
2018. szept. 26. 08:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló a helyzet. Annyi a különbség, hogy engem már nem érdekelnek mások. Sokáig próbáltam tartani a kapcsolatot az állítólagos barátaimmal, mindig próbáltam találkozókat szervezni, elmenni moziba stb stb.. mindezt úgy, hogy utálok kimozdulni otthonról de velük mindig szívesen mentem volna valamerre .. aztán beleuntam, hogy csak én próbálkozom és nem kerestem őket. Úgy voltam vele, ha akarnak valamit majd szólnak.. azóta sincs róluk semmi hír. Le se szarnak :) szóval nem érdekel senki, magammal foglalkozom, a saját kis dolgaimmal, világommal. És tudod mit? Sokkal jobban érzem magam így. Bár hiányzik hogy menjek valakivel valamerre, össze fussunk stb.. de egyedül is jól megvagyok. Most szerveznek amúgy bulit, amire nem hívtak meg. Csak azért vettek be, mert akivel még jóban vagyok, az megsajnált és szólt, hogy vegyenek be. De nem megyek el.. nem pazarlok több időt/energiát rájuk
2018. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Sajnálom ha kiábrándítóan fog hangzani,de olyan embereket 20felett akik akikkel összelehet futni ha gond van nehezen lehet találni,mert változnak az idők és ilyenkor már a baráti kapcsolatok is másként funkcionálnak.Erre elég későn jöttem rá.Akinek barátja,férje,gyerekei vannak vagy már megvan a kialakult baráti köre sose fog a prioritás listája elejére helyezni.Ez szomorú tény,de az esetke többsésgében így van.Tapasztalatból írom.Esteleg próbálj meg közösségekbe bekapcsolódni az érdeklődési körödnek megfelelően,ahol heti vagy havi szinten programokat szerveznek így lesz alkalom kicsit ismerkedni.Eljárni valamit sportolni,kirándulásokra utazási irodán kersztül, előadásokra akár egyedül is ha nincs jelentkező aki menne,az is egy jó alkalom az ismerkedésre.Nekem ezek beváltak,persze mindenki más de akár neked is segíthet.Régebben ez engem is bántott,de átértékeltem a dolgokat,mert már annyi békát meg keserű cseppet nyeltem le mások miatt,hogy mostmár hidegen hagynak ezek a dolgok.Nehéz kialakitani kapcsolatokat,de nem lehetetlen.Keresd a veled hasonlóan gondolkodók társaságát.
2018. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!