Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit gondoltok, ha valaki...

Ti mit gondoltok, ha valaki babakocsit tol és ott van a kezében a cigaretta?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kisbaba. Én nagyon dühös lettem


A szomszédomékról van szó, nagyképűek, lenéznek mindenkit, pedánsak. Megszólják az embert, ha 2 hétig nincs lenyírva a fű, vagy végighordott a faluban, mert egyszer lehülyéztem az apámat...


Nem szóltam nekik, de szerintem akkor is felháborító. Cigizzen máskor!


2018. szept. 28. 21:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mondom ezt úgy, hogy alkalomadtán én is rágyújtok, vagy vizípipázok
2018. szept. 28. 21:28
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Pontosan ilyet láttam a múltkor,és arra gondoltam vajon kell-e tejföl a palóclevesbe.
2018. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem leszek dühös, mert akkor mindig mindenkire dühös lennék valamiért s úgy nem lehet élni, de hasonlóan gondolom, mint te, csak éppen én kisbaba nélkül is majdnem ugyanúgy ítélem meg a dolgot. Nagy antidohányos vagyok. A párom anyja mindkét terhessége alatt simán lerakta a cigarettát, de ahogy megszülettek, visszavette, pedig a kisbabának se jó, ahogy a növekvő gyermekeknek és a felnőtteknek sem. Nyilván jobb lenne, ha nem dohányoznának az emberek, de ha a kisbaba mellett ne, akkor senki mellett se, az pedig sokaknak túl nagy áldozat, ez van.
2018. szept. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez butaság.


Lehet kisbaba mellett úgy is, hogy ameddig a babakocsit tolom, addig nem gyújtok rá. Vagy kimegyek az udvarra dohányozni, vagy távolabb megyek tőle.


Ez a gyerek öreganyja, nem is az anyja, hogy ne hagyhatná ott.

2018. szept. 28. 21:41
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Babakocsival a szabadban, az semmi! Én már többször láttam olyat, hogy az autóban pöfékelt a tisztelt mintaszülő, hátul meg persze a gyerek szívta befelé az egészet! Na az ilyen engem is felháborít! De hát, nincs mit tenni... :(
2018. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Suli mellett lakom, a mamócák ott pöfékelnek a kapuban. Ez a színvonaluk.
2018. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Ma láttam ilyet.

Borsodban nőttem fel, kb. ez minden napos látvány, legutóbb, amikor a szülővárosomban voltam az egyik kórházban szűrésen, vizsgálaton, a dohányzó kinti részen csak terhes nőket láttam bagózni.

:/

Szomszédaid sem különbek ezeknél, szard le őket.

2018. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Metionin ***** válasza:
67%
Semmit. Mindenki úgy bssza el az életét ahogy akarja. Amikor a klinikákra jártam órára, nap mint nap láttam a terhes nőket ott cigizni. A kölköket néha sajnálom hogy ilyen hülye az anyjuk és ők szívnak miatta de őszintén szólva nem igazán érdekel.
2018. szept. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha nem a gyerekre megy a füst, akkor nincs vele gond.

Amikor egy parkolóházban a betonfalaknál 3 nő állt körül egy babakocsit és úgy cigiztek a félig zárt épületben, ott azért én is dühös lettem kicsit. Ott szívta a baba is a füstöt.

2018. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyennek a Vezér is magyarázhatna, úgysem változtatna a negatív szokásán.
2018. szept. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!