Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A tea füves cigi mennyire káros?

A tea füves cigi mennyire káros?

Figyelt kérdés
Múltkor a barátaimmal poénból tekertünk cigit, de csak tea fű volt otthon, ezért azt raktuk bele, és úgy szívtuk el. Mennyire lehet ez káros, akkor már inkább normál cigit szívjunk?

2018. márc. 21. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már? Milyen volt? :D
2018. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
XDDDD Az is gógynövény, nem? 😂😂😂
2018. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oke, hogy gyógynövény, de a tüdőmben is jó helyen van?😂
2018. márc. 25. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy viccet félretéve nem lesz semmi bajod tőle, mert max. lerakódott a tüdődbe egy kis korom, de ez annyira kicsi mennyiség, hogy pillanatok alatt tisztul a szervezetből. Úgyhogy ne aggódj, a szervezeted folyamatosan regenerálódik. A normál cigi sokkal károsabb, a benne lévő kátrány plusz a sok-sok mérgező anyag ami lerakódik a tüdőbe sokkal több kárt okoz, mint a teafű. Én is cigizek, nem azt mondom, hogy ne szívj semmit, de az lenne a legjobb, de legalább csak mértékkel hamár szívtok. 😊✌️
2018. márc. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem károsabb,mint a rendes cigi,Sanyi😂😂
2019. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!