Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyik a jobb/sikeresebb, ha...

Melyik a jobb/sikeresebb, ha népszerű vagy vagy ha inkább szerény és visszahúzódóbb?

Figyelt kérdés
Gimnazista vagyok,és nem tudom igazából mi a jobb inkább antiszociálisabbnak lenni, megtartani magadnak amiket gondolsz és kevés emberben bízni(én pl egy embert tudok mondani csak akiben teljes mértékben megbízom) vagy szocializálódni,"bekéreckedni" azok közé akik szimpik,én pl a barátaimmal nem tudok csak néha elmenni sulin kívül mert nincs banda hogy bandázhassak meg bulizni menjek velük. De tudom h az ilyenek úgyis csak érdekbarátok, nincsenek ott ha baj van...nem találtam eddig olyan csapat barátot akik kitartanának mellettem is...sokat csalódtam úgyhogy inkább az antiszoc módra váltottam, érdekbarátból elég volt,jó ha jönnek nyílván jófej vagyok de azért nem jópofizok velük, viszont sosem tudom milyen érzés lehet hogyha az osztály is felnéz rád mert pl jó arcokkal vagy körülvéve akik úgymond "menők" nem tudom ez mitől van de aki volt gimis tudja miről beszélek szóval...ha mindenki ismer kb és benne vagy egy körben az a jobb vagy ha inkább magadnak maradsz és 1-2 barátod van, akkor is lehetsz különleges ember csak nem tudják sokan.

2018. szept. 28. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Amelyikhez kedved van.

Amelyikre erősebb késztetést érzel, úgyis csak azt tudod megvalósítani.

2018. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Egyik nem zárja ki a másikat, Kérdező. Csomó olyan uralkodó volt, aki szerény volt, nem hajhászta a dicsőséget, és mégis erős, stabil államot mondhatott a magáénak, csillagászati bevétellel. Ilyen volt Vespasian és Titusz a római érában, illetve második Omár az arab kalifátusban.

A pörgős, bulizós, extrovertált emberek között jóval több volt a szaralak.

2018. szept. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik,neked egyik vagy a másik jön be, esetleg mindkettő.
2018. szept. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nekem pl a szerény lányok jönnek be, de nen az önbizalom hiányos. Ha van kedved beszélhetünk. Hány éves vagy?

14/F

2018. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Girlll3 ***** válasza:
Szocializálódni a jobb. Különben kimaradsz dolgokból. Na, az sem mindegy kikkel szocializálódsz. A menők között is sok a selejtes ember.
2018. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 twoa. válasza:
Szia.Olvastam kommented hogy szocializálodni is azok közül jobb aki normális. hogyan tudod kiszűrni ki a normális és ki a nem?
2019. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!