Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A barátomat folyton bámulja...

A barátomat folyton bámulja egy csaj mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy buszon járunk vele suliba ő most 9.-es mi 11.-esek vagyunk. A kis csaj nem zavartatja magát akkor is feltünően bámulja ha ott vagyok én is vele. Ha megcsókol vagy ad egy puszit az arcomra gyorsan elfordul.

Nagyon idegesít már a barátomat eddig nem zavarta ,de ma mondta h kezd sok lenni neki is.

Már próbáltam mindent másztam a barátomra ha ott volt hangosan mondogattam h neki megyek annak aki megbamulja meg azt is latta mikor kaptam a baratomtol egy arany gyurut (neki meg nekem is egyforma van igy amolyan paros gyuru o akart ilyet mert ez osszekot minket akkor is ha tavol vagyunk) es egyszeruen semmi nem hasznal a csaj bamulja akkor is folyamatosan es mostmar egyre kozelebb ul hozzank is.


2018. okt. 9. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Demokrácia van, azt bámul, akit akar. Ha a barátod odamegy hozzá, és a tudtára adja, hogy kopjon le, az hatásos lehet. (Jó csaj legalább?) :)
2018. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért is érdekel ez téged? Jézusom ekkora tinipics*t. Oké, van egy pasid, egy 14 éves csajnak meg lehet tetszik. És akkor mi van? Féltékenységi jelenetet is rendezz miatta mindjárt. Ja és 17 éves létedre azon jár a fejed hogy a buszon mászd a pasid nyakád, meg hangosan beszélj közben? Anyádék nem tanítottak meg a jó modorra? Hagyd azt a kis csajt a fenébe, majd elmúlik ez nála. Nem kell nektek is őt bámulni. 14 évesen minden csaj össze vihog akármilyen nős pasi is megy el előttük.
2018. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2018. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%

Miért, mióta tilos bárkit is bámulni?

Vegyél inkább vissza az arcodból!

2018. okt. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3%
Megverekedtek egymassal a csajjal puceran a pasiert. Szivesen neznem.
2018. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Szard már le, hadd vergődjön, nem igazán értem, min vagy így kiakadva.
2018. okt. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott a gyűrű az ujjatokon, ezt tartsátok szem előtt.
2018. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 he84 ***** válasza:
100%
Vagy tojd le, hogy bámul titeket (ha nincs közönség, nincs előadás se), vagy határozottan szólj neki legközelebb, hogy ne bámnulja így, mert ti egy pár vagytok és zavar.
2018. okt. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Hívd ki a hölgyet egy cumi versenyre. A pasid dönt ki a cumikirálynő.
2018. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

Az sokkal szánalmasabb, ahogy te viselkedsz. Rámászol a tömegközlekedési eszközön a pasikádra, hogy mindenki lássa, hogy ő a tiéd. És ha ez nem lenne elég, még lejáratod magad azzal is, hogy ezt jó hangosan ki is jelented. Jó, hogy le nem pisiled mint a kutyák, hogy megjelöld a területed.


Az a szerencsétlen kiscsaj nyilván felfogta már elég rég, hogy az álompasi foglalt és azt is tudja, hogy a tiéd örökre. Gondolom tetszik neki és azért nézi (ezért van a szeme). Majd ha a pasidat nagyon zavarja, akkor majd szól neki. -.- felesleges ezzel ennyit foglalkozni.

2018. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!