Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kapjam vissza a régi...

Hogy kapjam vissza a régi barátomat? Hogyan béküljünk ki?

Figyelt kérdés
Régebben volt egy nagy haveri társaságom, ahol nagy barátságok fűződtek. Volt egy nagyon intelligens, nagyon kedves barátom, aki nagyon segítőkész volt és megbízható, tehát mindig át lehetett verni és bármit meg lehetett vele csinálni, mert hagyta magát. Oké, kicsit néha megaláztuk talán, de nagyjaiban élvezte a velünk töltött idejét, egyik legjobb barátjának tartott akkoriban. Viszont szerelmes volt 2 évig egy lányba, és amikor segíteni akartam neki én is belezúgtam a lányba, és elvettem magamnak fél éve (mai napig együtt vagyunk szerencsére, próbálom megtartani akkor is ha véletlen néha megcsalom, sajnos emiatt már 5ször szétmentünk de mindig sikerült újra összejönni napokon belül szóval nem kaparinthatja meg :P). Ezután annyira mérges lett rám, hogy nagy ellenségekké váltunk és a haveri társaság kettészakadt, van aki vele maradt van aki mellettem állt ki, hogy igen is jogom van a lányhoz ha 2 évig szerencsétlen volt vele. De azóta sajnos nem sikerült egy olyan értelmes okos és kedves embert találnom mint ő. És nagyon hiányoznak az őt támogató volt barátaim is. És hiányzik, hogy nem ismerhetem meg az intelligensebb embereket akik az ő ismerősei/osztálytársa (hisz az ő osztálytársa volt a barátnőm is). Sokszor próbáltam vele kibékülni, de valamiért nem megy. Nagyon utál azért amit tettem vele. És sajnos sokszor provokáltam az ő barátait is viccből, meg is ütöttek miatta egyszer egy fesztiválon. Meg 1 hónapja megláttam őt a várodban, odamentem a barátnőmmel hozzá, közben csókolóztunk. Erre ő meg mérgesen lelépett, azóta facebookon sem válaszol ha ráírok. Hogy tudnám szerintetek újra jó haverommá tenni őt szerintetek? Felidézzem a szép emléleket esetleg vagy találjak neki valami lányt? (Bár én max csak ribiket ismerek a barátnőm az egyetlen normalis lány) Vagy veszett ügy?

2018. aug. 10. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A lány helyében elhagynálak, hülye f***zfej!
2018. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

*mai napig együtt vagyunk szerencsére, próbálom megtartani akkor is ha véletlen néha megcsalom, sajnos emiatt már 5ször szétmentünk


Elárulom: egy időzített bombán ülsz, és nem vele fogsz megöregedni, és idő kérdése amikor a cselekedeted következményeként beindul az elszámoltatás az életedben.

Az árulást senki nem tudta megúszni, eddig a történelem folyamán.

2018. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2+ A fazon helyébe lehánynálak.
2018. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok vele megöregedni persze, de minnél hosszabb távra tervezek vele mert ő az egyetlen eddigi normális lány az életemben :D
2018. aug. 10. 14:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Én ki nem békülnék veled, látni sem akarnálak, nem vagy barát.
2018. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pedig régen nagyon jó barátok voltunk, nehogy már egy lány miatt menjen szét egy barátság, ezért sem értem miért utál, ez csak egy lány, van még sok neki :D És ő nagyon sok értelmes lányt ismer, én meg csak ezt az egyet, akiket én ismerek, az mind fesztivál/buliribi. Ezért is csaptam rá le, mert ez még jól is néz ki, ugyanolyan a stílusunk és normális , kész főnyeremény, de neki is ez kell, amikor ott van több tíz másik neki (jó talán van pasija majdnem mindnek ha jól tudom, de biztos van akinek nincs.... ) Ahelyett hogy továbblépett volna, még mindig erre pályázik, amikor jól tudja hogy foglalt és már elrontottam valamennyire, magamhoz igazítottam :D
2018. aug. 10. 15:01
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lányról van szó, egyáltalán nem érted. Hanem arról, hogy ez nem igaz barátság és a kapcsolatod sem az, a hozzáállásod alapján. Nem vagy egy egyenes és felelősségteljes ember.
2018. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

6 A kevélység királyokat döntött le trónjukról, egy ilyen jellemgyenge nagyképű egyed mint te szerinted maradni fog?


Te is mész a levesbe, csak idő kérdése.

2018. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Te nem is érdemelsz senkit se, így jàrtàl, megérdemled.
2018. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyenes nem vagyok ez tény, rossz ember vagyok, de ez a rosszaság segített eddig, hogy lefeküdhettem 100+ lánnyal így 18 éves koromra, volt időszak amikor napi 2 volt az átlag :D De mára már benőtt a fejem és felelősségteljes az vagyok. Vállaltam, hogy meg fognak utálni ha összejövök a lánnyal. Igaz, megbántam, ezért is kérem a segítségeteket, mivel kezdhetném újra a haverságot vele/velük.
2018. aug. 10. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!