Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mozimeghívás első randiként...

Mozimeghívás első randiként és utána kerül a csaj engem? De voltaképp mit várt?

Figyelt kérdés

Most nem írok nagyregényt legyen elég annyi hogy a sulimban egy „közöm hozzá semmi“ csaj meghívott engem moziba. Ő hívott engem és nem én őt.

Elfogadtam a meghívást. A mozi előtt találkoztunk rövid totál sablonos felszínes duma majd bementünk a filmre. Bennt én egy szót se szóltam mert egy mozoba nem pofázunk más se az én dumámra kíváncsi hanem a filmre.

Majd vége a filmnek kijöttünk, újra kezdődött a sablonos dumálgatás, de meguntam a semmit, elköszöntem hamar.


Azóta a csaj kerül engem szót se szólt hozzám.

De mit várt volna? Mert nem ezt amit kapott az oké. Na de akkor mit? HOgy hazakísérem és felmegyek hozzá „egy kávéra“ és 10 perc múlva már töcskölöm?


2018. okt. 3. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

El vagy szállva tesó...

Mit várt volna? Azt, hogy ne legyél egy érzéketlen droid, hanem beszélgess vele.. merj férfi lenni és kilépni a komfortzónádból. Ne mindig a szabályok szerint élj és próbálj meg mindent megúszni..


Lehet normálisan is tudatni, hogy nem jön be. A nők többre értékelik, mint az ilyen viselkedést.


A kv és utána aktushoz meg még túl fiatal vagy, ne is álmodozz! :D

2018. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg nem arra számított hogy ulltok egymás mellett . Lehet unalmas voltál neki. Sőt biztos h valamilyen teren csalódott benned ,nem mutattad érdeklődésedet utána és inkább kerül.

Valószínű én is ezt tenném

2018. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Minimum csókot,de az utolsó mondatodban szépen össze is raktad.Az lett volna a siker a részéről,mert ugye az alap,hogy te bejössz neki.Ugyebár ezért hívott el.

Aztán lehet ki is alakult volna valami 1-2-3 nap alatt.

2018. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Puhap*cs vagy, elszalasztottal egy jo dugast.
2018. okt. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

1. észrevette, hogy nem élvezted a vele töltött időt és most inkább kerül mert szégyenli, hogy besült a randija.


2. beszélgetés közben rájött hogy mégsem olyan vagy, mint amilyennek ő elképzelt és inkább nem akar veled semmit.


3. Elszóltad magad és rájött hogy sorozatgyilkos vagy.


Várni meg valószínűleg egy kellemes estét várt, azt hogy jól elbeszélgettek, hazakíséred és adsz neki egy csókot.

(Nem értem, miért hiszed hogy dugni akart veled az első randin tho)

2018. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ha dugni akarok az csak penzkerdes voltam mar prostinal nem 1x.
2018. okt. 3. 22:22
 7/12 A kérdező kommentje:
jot elbeszelgetunk es mi a bubanatrol dumaljak egy felidegen csajjal akivel zero kozos temank van?
2018. okt. 3. 22:25
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Ha úgy jellemzed a beszélgetést hogy "rövid, totál sablonos, felszínes duma" akkor az valószínűleg volt "jó" elbeszélgetés. Bár valószínűleg csak mások az elképzeléseink arról hogy mit jelent egy jót beszélgetni.

De ha nagyon érdekel hogy mi baja akkor menj oda hozzá és kérdezd meg. Lehetőleg egy kicsit kedvesebben mint ahogy itt.

2018. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Elképzelhetőnek tartom, hogy elvesztett egy fogadást a barátnőivel és ezért muszáj volt meghívnia egy random srácot moziba. Rohadt kínos volt, így most kerül. :D
2018. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
9-es igen lehet van benne valami :D
2018. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!