Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi zajlik le benned amikor...

Mi zajlik le benned amikor valaki nem reagál az üzenetedre napokkal, hetekkel később sem (nem csajozás)?

Figyelt kérdés

Az ilettő teljesen nyitott az elején, van pár közös pont is ami összeköt bennünket


egyszer összejöttünk gitározni, majd beszéltünk róla, hogy majd máskor is lehetne, erre mikor érdeklődök rá egy hétre, hogy mi a pálya, totálisan ignorál


Ez még így oké lenne, de az ami mégfurcsább, hogy az illető keresztény, komolyan veszi, mindenki felé nyitott(legalább is az elején)



2018. okt. 21. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Offolnék: miért gondolod hogy csak mert keresztény,tökéletes?


Engem rosszul érintene,de megérteném.

2018. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mi az oka. Lehet sok minden, akár külső körülmény, nehéz helyzet, vagy csak épp nem érzi jól magát. Én szoktam várni azokra, akik nem írnak. Majd ír /válaszol ha lesz mondanivalója, kedve. Nyilván, ha komolyabb a téma, vagy valamiben a segítségét kérem az ismerősnek, akkor zavarna, de akkor inkább intézek felé egy telefonhívást.
2018. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi.

Én is napokkal később szoktam reagálni.

Ha mindenkinek visszaírnék rögtön, akkor állandóan a telefont nyomnám.

2018. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bennem a következő zajlik le:


Teszek egy lépést, egy gesztust valaki felé. Eleve nem befektetésnek szánom a beleölt energiát, tehát nem vagyok tele függőséggel és elvárással. Ha válaszol, örülök, és megyünk tovább az életünk közös pontjain. (És tökmindegy hogy ez most párkapcsolatépítés, hobbitársiasság vagy barátkozás) Amennyiben az illető ignorál, nem törődik velem s dolgaimmal, akkor én sem strapálom magamat tovább, hanem oda megyek, oda teszek energiát, ahová érdemes.

De lényeges, hogy mindent elkövetek magamban, hogy ne érezzek frusztrációt, dühöt. Hiszen a gesztusom a másik felet nem kötelezi semmire. Ha nem vagyok neki fontos, akkor eszem ágában sincs rá haragudni, egyszerűen elhatárolódom és ennyi, nem írok rá újra, senkit nem ostromolok, nem üldözök. Tényleg senkit.

2018. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rosszulesik. De nem vagyok azért felelős, hogy ő így döntött, igyekszem a rossz érzést legyőzni. Amúgy ez gyakori, hogy egy program után semmi kapcsolattartás. Nyári táborokból emlékszem ilyenre, hogy napokat együtt lógunk, aztán a végén "ez tök jó, tartsuk a kapcsolatot!", nagy címcsere, aztán sose látjuk egymást többet. Nekem is csak egy-két ember válaszolt.
2018. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, ilyen félidegen esetén nem érdekel a dolog, nem veszem magamra.

Rendes barát esetén más módon felkeresném és megbeszélnénk mi a baja.


Az ember vallása meg semmit nem jelent, tudnék cifra dolgokat mesélni szentfazekakról :)

2018. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!