Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csicska vagyok ha nem élek...

Csicska vagyok ha nem élek társasági életet?

Figyelt kérdés

17 vagyok és nem szoktam eljárni bulikba meg inni sem. De én ettől még nem tartom magam ratyi szarnak. Mondjuk így nehezebb lesz barátnőt is találnom..

Nektek mi a véleményetek?


2018. okt. 26. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Én se jártam soha sehova és lettek barátaim, párkapcsolatom is.


N/20

2018. okt. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

#same

Amúgy engem pont nem érdekel ez az egész, engem nem tudnak lekötni ezek az események. Akkor már inkább elmegyek egy koncertre vagy múzeumba, esetleg otthon olvasok..stb.

17/L

2018. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csak sulidiszkóba jàrtam anno.A barátaimat a mumkahelyemen szereztem,a párommal pedig az utcán találkoztunk.

Nem érzem úgy hogy bármiről lemaradtam volna.

2018. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Emiatt nem vagy az.
2018. okt. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Csicskaság nem erről szól, hanem hogy mit hagysz másoknak, hogy hogyan bánjanak veled. Ha van kiállásod mindegy hogy mennyire élsz társasági életet.
2018. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 he84 ***** válasza:
Na ez azért túlzás, ennek semmi köze a csicskasághoz, meg a ratyisághoz Fura egy hozzáállás. És ha nem bulizol, nem iszol, akkor mi van? Semmi. Csak mert több tini ezt csinálja, nem kell minden tininek ezt csinálnia! Nem ettől függ egy ember értéke, ez csak bizonyos tinik menőző szokása. Ne hallgass rájuk, ne ő szeintük akarj élni elvárásból! Ha te nem akarod tenni miattuk és kényszerből, akkor ne tedd! Anno tinikéntr nem buliztam, nem ittam én se, soha nem vonzott az ilyen, mégis jól megvoltam.
2018. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 he84 ***** válasza:
Ja és nem csak a buliból áll a társasági élet, az csak egy része. Barátnőt pedig nem főleg bulikban lehet szerezni, ez is tévedés. Ott csak egyéjszakás kalandokat lehet, vagy nagyon rövid szexkapcsolatokat, mást nem. Komoly párkapcsolatot kereső lányok nem keresnek fiút bulikban erre a célra.
2018. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem rosszból, de nők minek írnak ide, amikor egy nőre alapból ugranak a pasik jó hogy találnak párt, de egy fiúnak ez más. Ha a lányok, fiúnak születtek volna, akkor csak egy selejtes élettelen ratyik lennének, akik megszólalni nem tudnak. Szóval nagy előnnyel indulnak párkeresés céljából, úgymond keresniük se kell. Másrészt, ha még így se megy nekik, akkor kiteszik a seggüket, mellüket és már találtak is szextársat.. khm.. akarom mondani barátot:D


Te kérdező attól, hogy nem jársz bulizni és nem iszol nem vagy kevesebb. Sőt általában az ilyenek sokkal normálisabbak és több mindent érnek el az életbe. Fejleszd magad, tanulj, olvass sokat, járj kirándulni, aztán menni fog az. Egyébként is fiatal vagy még van bőven időd barátnőt találni.

2018. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megnyugtató válaszok, már teljesen bele voltam ebbe betegedve köszönöm mindenkinek:)))
2018. okt. 27. 19:10
 10/10 he84 ***** válasza:
Figyelj 8-as válaszoló, azok írnak ide, akik akarnak! Nők is, férfiak is! Egy nő (mint például én), jobban tudom női szemszögből a helyzetet, ezért segítettem a kérdezőnek. Jó lenne, ha nem néznéd le a nőket ilyen szempontból se! És tévedsz, sok nőnek szintén nem könnyű, csak másképp a férfiakhoz képest, ha hiszed, ha nem. És nem minden nő olyan magamutogatós ideál, hogy mutogassa a testrészeit és így szerezzen férfit,... Ráadásul az ilyenből általában csakis szex lesz és a nők nagyobb része inkább komoly párkapcsolatot akar. Nem ebből áll egy párkapcsolat, hogy lazán mutogatjuk magunkat, aztán irány az ágy, jesszusom,...
2018. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!