Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak nekem tűnik úgy, hogy ha...

Csak nekem tűnik úgy, hogy ha ezen az oldalon kapott tanácsok alapjàn élnénk a társasàgi életünk akkor rövidesen kihalna a fajunk?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy párkapcsolati,vagy bármilyen társasági élettel kapcsolatos probléma jön elő a legtöbb válasz "szakìts" "engedd el""ne engedj a büszkeségedből" és társaik.Ezek az emberek tényleg ennyire értékelik az emberi kapcsolatokat,vagy csak direkt akarják mások életét rossz vágányra terelni?

2018. okt. 14. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ezen már én is gondolkoztam. Másik kedvencem, hogy bárkinek valami lelki gondja van, sokszor elég lenne, ha valakivel tudna egy pár órát beszélgetni az illető, ehelyett egyből pszichológushoz küldenék.
2018. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A menj pszichológushoz közhelyet én sem tartom helyesnek.

Viszont van egy rossz hírem,ez az Emberek kategória, nem a Felnőtt párkapcsolatok.

2018. okt. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó helyre ment a kérdés,mert ahogy ìrtam nem csak a párkapcsolati kérdésekben van ez.
2018. okt. 14. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

És olyat is olvastam "kuka"


Egy kis apróság, mintha hütő volna az ember, elromlik, veszünk másikat.

2018. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig megpróbálom az emberismerethez képest a legjobb választ adni.De amikor valaki csak nyavalyog és figyelembe se veszi a normális válaszokat, és ez sokszor előfordul,akkor mennyi kedved lenne kifejteni a véleményed vagy mennyire maradnál segítőkész?

Tudom vannak akik alapból negatívak de azért korán sem olyan sokan.Van hogy a Kérdező nem akarja elfogadni az igazságot,

2018. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A legtöbb ilyen válaszban annyira nincs realitás.És inkább győzködés süt belöllük mintsem vélemény nyilvánìtás.

Pl kijön egy ilyen kérdés "A párommal egy éve vagyunk együtt,teljes boldogságban.De tegnap összevesztünk és megbàntott.Mi legyen?"

Egy ilyen kérdésre a válaszok 80%-a az hogy "Most azonnal vess véget ennek a mérgező viszonynak!!!Keress olyat aki sosem bànt meg!!!"

2018. okt. 14. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is túlzásnak gondolom bár nem találkoztam még ennyire szélsőséges esettel.
2018. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt én is egy kis túlzással ìrtam,de nagyjából átadja a lényeget 😀
2018. okt. 14. 21:17
 9/12 anonim ***** válasza:
A kis emberek megpróbálnak elnyomni de az igazán nagyok hozzásegítenek abban hogy úgy érezd te is naggyá válhatsz
2018. okt. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pl kijön egy ilyen kérdés "A párommal egy éve vagyunk együtt,teljes boldogságban.De tegnap összevesztünk és megbàntott.Mi legyen?"


Egy ilyen kérdésre a válaszok 80%-a az hogy "Most azonnal vess véget ennek a mérgező viszonynak!!!Keress olyat aki sosem bànt meg!!!"


Azért ha alaposabban megfigyeled, akkor szoktak ilyen válaszok születni, ha a megbántás konkrétan megcsalást jelent. Vagy bármilyen testi-lelki megalázást. Esetleg egy egyenlőtlen, féloldalas viszony megszilárdítását, ahol a kérdező már jó ideje kényelmetlenül érzi magát.

2018. okt. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!