Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet normális lányokkal...

Hol lehet normális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Személyesen.

A facebook világát már unom. A szórakozóhelyeken meg nem épp olyan lányok vannak akik komoly kapcsolatot keresnek.



2018. nov. 1. 18:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
48%
Ez a hely mi legjobb.
2018. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 he84 ***** válasza:
0%
Nem csak a Facebook és a szórakozóhelyek léteznek.
2018. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
53%
hanem?
2018. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
28%
olyan hogy normális nincs. end of story lehet lepontozni
2018. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
43%
Szerint valami ifjúsági találkozón vagy valami hasonlón
2018. nov. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
49%

"Hol lehet normális lányokkal ismerkedni?"


Ennek egyetlen módja van.

Mindössze vissza kell menni az időben néhány évtizedet.

2018. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 he84 ***** válasza:
41%
Nyilván többféle weboldalon (nem csak társkeresőkön) és élőben is többféle helyen lehet, mint mondjuk rendezvényeken, hobbis helyeken. Ám az utcán leszólítani pont nem célszerű, mert ott mindenki megy valahova, esetleg siet is, akkor meg nem fog amiatt idő és utazási tervet változtani egy random idegen miatt, főleg ha fontos ügye van az adott illetőnek, vagy akármi. És ezt mi nők nem szeretjük főleg, legalábbis a legtöbben.
2018. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
19%

Hát, neked még sokat kell tanulnod a nőkről! :D Elárulom, a szórakozóhelyekre járó lányok is komoly kapcsolatot keresnek. A lányok CSAK komoly kapcsolatra vágynak. Ha elvétve akad mégis egy-egy olyan, aki mégsem, az olyan ritka, mint a fehér holló.

Tehát nyugodt szívvel ismerekedhetsz szórakozóhelyen is.

2018. nov. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
29%
Vagy talán a bulizós lányok neked már nem is tartoznak a normális kategóriába?
2018. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
67%

Jelentkezhetsz tanfolyamokra - fejleszted magad valamiben és ismerkedsz

Iskolán vagy munkán kívüli elfoglaltság - pl énekkar, szakkörök

Valamilyen közösségbe belépsz

Ha tervezel kutyát befogadni, vagy van blöki a háznál, kutyaiskola


Gimiben, egyetemen jelentkezhetsz a DÖK - be, ahogy feljebb írtam, szakkörökbe; minél aktívabb vagy az iskolai életben, annál több embert ismersz meg.

Plusz egyezemen felvehetsz random órákat is; amikkel nem csak okosodsz, de megint új embereket ismerhetsz meg.


Pl én énekkaros voltam, illetve jelentkeztem az iskola és egy diákszövetkezet közti megállapodással létrejött nyári diákmunkára illetve jártam tanulmányi (iskolai) kirándulásokra - és csupán ezektől nagyobb volt a barátiköröm és két exxemmel is így hozott össze a sors.


Az egyetemen pedig az extra órákkal ismerkedtem meg sok szakról emberekkel. Ott egy szerelmi románc volt amúgy.


Nálunk a munkahely ad lehetőséget önkénteskedésre, kirándulásra, stb.; ahol úgy szintén bővül a baráti köre az embernek.


Egy szó, mint 100; Nem kell, hogy Te a normális lányt keresd - elég, ha aktív vagy és a baráti köröd bővíted és köztük rálelsz majd a lányra, akivel bármiről tudsz beszélni és akivel szívesen töltöd az időt.

2018. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!