Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemisták, ti is voltatok...

Egyetemisták, ti is voltatok hasonló helyzetben, nektek milyen az időbeosztásotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Harmadéves egyetemista vagyok a fővárosban. Féléve dolgozok egyetem mellett, olyan 20-25 órában. Mostanában azt vettem észre, hogy egyre kevesebb időm van edzeni vagy pihengetni, simán lustulni. Rohanok munkahelyre, aztán órára, utána fáradtan hazaesek és neki állhatok főzni (egyedül élek).


Ti voltatok már ilyen helyzetben? Nektek milyen az időbeosztásotok? Mennyi időt szántok munkára, tanulásra, sportra egyebekre?


22/F


2018. nov. 8. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden felelősséggel/ kötelezettdéggel járó dolgot mellőzök. Persze vannak, amiket meg "kell" csinálni, de igyekszem időt szakítani mindenre.
2018. nov. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad egyedül, én is harmadéves vagyok, ugyanúgy dolgozom 20 órában, viszont nekem is az idővel van bajom. Sajnos nappali tagozat és munka mellett alig van időm haverokra, tanulás az csak késő délután vagy hétvégére marad. Haverokra nincs sok idő, velük néha belefér 1-2 buli szombat este vagy egy kis kiruccanás 7-8 fele.

Edzést a suli és munka miatt elengedtem, mert majdnem volt egy nagyon csúnya csúszás emiatt, akkor végképp semmi időm nem volt. Munkanapokon 6-7 körül érek haza, szundizok egyet, majd utána nekilátok a tanulásnak vagy találkozok haverokkal, ezeket így este 10-11ig űzöm, majd alvás. Szorgalmi időszakban megkérem a munkahelyet, hogy csak 10 órában dolgozhassak, mert akkor rengeteg anyagot át kell venni.

2018. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!