Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek történt hasonló?

Veletek történt hasonló?

Figyelt kérdés
Most 18 éves vagyok, 10 évesen megismertem interneten egy akkor 12 éves srácot, akivel tökre jól kijöttem, hasonlított a helyzetünk, nevelőotthon, család nélküli lét stb. Később találkozgattunk, bejártuk egész Budapestet, etc. Aztán 13 évesen elkerültem apámhoz, 14 évesen rákérdeztem, hogy mi lenne ha az a srác hozzánk költözhetne, már jól ismerte őt, tényleg ők is jól kijöttek egymással, aztán nagy nehezen belement, persze feltételekkel. Azóta teljesen kipótoljuk egymásnak a testvérek, stb hiányát, és apá(nk) is boldog, hogy tudunk alkotni egy nem vérszerinti családot. Ez elég elvetemült történet, vagy normális?

2018. jún. 10. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Szokatlan, de regénybe illő :D
2018. jún. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó dolog. Én örülök annak, hogy a társadalom által felállított "szabályokat" ledöntve tettél jót. Aki a jóra törekszik, és képes egy új, innovatív utat is kiötölni a beteljesítésére, az az é véleményem szerint nem lehet rossz döntés. Sőt...


Egyébként nekem is majdnem részem volt hasonlóban, szintén egy barátommal. Hasonlóak voltak a családi körülmények is, és a mi esetünkben is egy nagyon erős barátságról volt szó. A miénkből sajnos nem lett semmi. Az én érzéseim valódiak voltak, az övéi nem.

2018. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nagyon is hogy szép dolog..


minden szereplő részéről..

öröm ilyesmit olvasni

2018. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!