Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mennyire érzi cikinek a...

Ki mennyire érzi cikinek a társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés
Én valamiért kínosnak érzem használni, főleg ha teli van ismerős arcokkal. Pedig szívesen használnám. Csak én érzem így?

2018. nov. 12. 18:40
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én Tinderen ismertem meg az eddigi összes páromat egy kivételével 😀 a mostani párommal már egy éve alkotunk egy párt és Őt tényleg a Jóisten küldte nekem ajándékba. A többivel nyilván nem működött a kapcsolat, de attól függetlenül nagyon normális srácok voltak csak épp nem voltunk egymáshoz valók. Nekem személy szerint a bulis ismerkedés nem jött be soha. Annál még a diákmunka is jobb 😀
2018. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom cikinek. A legelején volt bennem ilyesmi érzés, de amint megismertem az első normális embert egy ilyen alkalmazáson, azt éreztem hogy ebben semmi gáz nincs. Egyszerűen fantasztikus,hogy megismertem és ennek csak örülni lehet, máskülönben nem történt volna meg soha. A mostani páromat is tinderen ismertem meg, mint ahogy több barátnőm is így van vele. Örülni kell neki,ha találsz "kincset", mert vannak :)
2018. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szórakozásra meg alkalmi szexpartnerek felszedesere használják ezeket az oldalakat, és röhögnek azon, aki társat keres ott, mondván, hogy hogy lehet ilyen naiv. Ennek ellenére nem tartom cikinek a társkeresőzest önmagában, csak kár hogy egyre rosszabb a színvonal
2018. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem érzem kínosnak magam. Teljesen rendben van a profilom, semmi kihívó vagy ilyesmi.
2018. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!