Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha vki akit szerete...

Mit tegyek ha vki akit szeretek meg akar halni?

Figyelt kérdés
Rahivni sztem biztonsagosabb lenne a dokit,de akkor megharagudna,es tuti hazudna nekik... de a lakcimet se tudom,talalkoztunk,de nem egyikunk ment a masikhoz,hanem mind ketten egy helyre.
2018. nov. 14. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vagyis szenved neked valaki akivel egyszer taliztál a netről hogy ki akarja nyirni magát?
2018. nov. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Aki valoban meg akar halni az nem reklamozza sokaig. Tobb szemelyes tapasztalatom van ongyilkosokkal.
2018. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szemelyesen ismerem. Köszönöm a választ utolsó,törölni is fogják remélem. Nos kettes,tudnál erről kicsit nekem beszélni? Nehezen hiszem ezt el. Nem ketelkedem de legyszives elmagyarazni,nem ertem...es felek meg szorongok.
2018. nov. 14. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ha felhívsz egy pszichológust, hogy egy ismerősöd ki akarja magát nyírni, akkor az majd szépen kimegy hozzá és lebeszéli róla? Nem, sajnos ez nem így van.
2018. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!