Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utál és köpköd rám...

Miért utál és köpköd rám mindenki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy már kiskorom óta ellenszevet vàltok ki sok emberből és ennek okára nem tudok egész egyszerűen rájönni, mert az nem igaz hogy hagyom magam, mindig próbálom magam megvédeni így vagy úgy, szóval még azt se lehet mondani hogy gyenge vagyok és ezt kihasznáják az emberek. Amikor kifejezetten határozott vagyok vagy annak mutatom magam azt mondják ràm hogy beképzelt vagyok és hogy el vagyok szállva magamtól mert megmondom a véleményem és kiállok az igazam mellett. Rengeteg barátom fordult már ellenem pont emiatt. Mi lehet a probléma? Azt ne írja senki, hogy pont emiatt mert nem hajtok fejet mindenre és nem bólogatok mindenki kénye-kedve szerint mint egy kiskutya mert azt nem is fogok. 23/F

2018. nov. 15. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem értelmesen, normálisan véded meg magad, hanem agresszíven, csúnyán beszélsz. Talán nem határozott vagy, hanem bunkó.
2018. nov. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten azért alkalmazkodni is kell a többiekhez, ha a "világ részese" szeretnél lenni. Ez a teljes csőlátás, hogy nem érdekel ki mit mond, ez csak azoknak megoldás, akiket tényleg érzelemmetesen nem tud érdekelni más véleménye.


Neked pedig már abból lejön, hogy társaságra van szükséged, hogy ezt a kérdést kiírtad. Nem szégyen az alkalmazkodás, sőt. Ne akarj berögzülten határozott és megmondóember lenni. Ha a helyzet megkívánja, akkor néha érdemes "csendben maradni".

2018. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!