Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan, akit fiatalabbnak...

Van olyan, akit fiatalabbnak néznek a koránál? Nem unjátok?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy jaj majd de jó lesz nekem 20 év múlva, de addig mivan? 22 vagyok, de 17-nek néznek a babaarcom miatt, ráadásul alacsony termetű is vagyok.

Olyan megalázó, mikor állásinterjún megkérdezik hány éves vagyok... volt olyan, hogy kolléga kérdezte, és kiröhögött mikor mondtam neki, merthogy ő 15-nek nézett. Barátomra is néha furán néznek, mert ő 25 éves (korának megfelelően is néz ki), én meg kinézek vagy 16nak mellette.



2018. nov. 17. 10:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
tiniként engem is zavart az ilyesmi, így negyvenhez közel már csak öt évvel fiatalabbnak néznek, most már nem zavar így férfiként...
2018. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Egy-két helyzetet leszámítva (24 éves voltam mikor el akartunk menni az akváriumba bulizni, ott jöttem rá mikor kérte a biztonsági őr a személyim, hogy otthon hagytam... hát nem buliztunk aznap az akváriumban.) én örülök neki, sőt, néha vicces eseteim is vannak: Nemrég született meg a kisbabám, a terhességem elején kórházba kerültem méhen kívüli terhesség gyanújával. Az egyik ápolónő szabályosan elkezdett kioktatni hogy mennyire felelőtlen vagyok, nem hiszi el hogy erről nem beszélnek a tanárok a suliban, és különben is mit szólnak ehhez a szüleim, ugye beszéltem már velük? Kellett 10 perc mire leesett hogy 18 éven alulinak néz. Szóltam hogy tessék megnézni a kartonom mert elmúltam már 25, mire sűrű elnézéseket kérve gratulált :D
2018. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Most, 29 évesen már örülök neki, előtte én is utáltam, hogy mindenhol elkérték a személyimet, amikor a nálam fiatalabb ismerőseimet lazán beengedték meg nem figyeltek oda arra, amit mondok, mert biztos egy tini... :D.
2018. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ó, igen, ettől félek én is többek között. Hogy majd ha a gyerek témánál tartunk egyszer, és terhes leszek megbámulnak majd az emberek, hogy "úristen, ki ez a tini mama".
2018. nov. 17. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Nőként ez egy tök jó dolog szerintem.


Én férfi vagyok, 28 éves, orvos és jó esetben kinézek 18-nak. Nekem eddig csak hátrányom volt belőle az élet minden területén. A szakmámban nem mindig vesznek komolyan, a nők meg nem vesznek férfiszámba... Ráadásul sajnos szakállat sem tudok normálisat növeszteni, mert egyrészt zavar, másrészt nem áll jól. Szóval örülj kedves kérdező, hogy nem férfinak születtél.

2018. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Én 20 vagyok, de nekem is mondták már, hogy olyan 16-17 évesnek nézek ki. Mondjuk volt, aki azt mondta, idősebbnek nézek ki a koromnál, szóval nálam sokat számít a haj meg a smink is ._.

Én örülök, ha fiatalnak néznek és remélem, idősebb koromban is így lesz.

2018. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
En is olyan vagyok mint te csak en ferfi. Hidd el nekem sokkal rosszabb. Meg baratnom se volt soha. Es egy nonel nem akkora tragedia ez. Igy is boldogulsz es jobb mint ha kielt ferfias arcod lenne. Az rosszabb egy nonek.
2018. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%

Én 30 vagyok, 20-nak néznek, néha kellemetlen volt. Főleg, hogy van két gyerekem, akiket 22 évesen szültem, és már 8 évesek. Sokszor megkaptam, hogy kiskorúként estem teherbe és szültem, vagy ez hogy volt? :D

Sokszor a nővérüknek, bébiszitterüknek hittek. De már nem érdekel különösképp, megszoktam, ez van! :)

2018. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ez még hibaszázalék. Engem 31 évesen néznek nem tudom, pontosan hánynak, de személyit, szülői nyilatkozatot kérnek, meg megkérdezik, miért nem vagyok suliban.


Volt egyszer egy némettanárnőm, 34 volt, azt hitte mindenki, velünk egykorú, és bejött órára egy másik osztályból, az durva volt.

2018. nov. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
36 vagyok, de sokan mondják ezt nekem is, pedig stresszelek, azonban no pia, drog, szex, cigi. Nem érdekel.
2018. nov. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!