Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm mellett nincs egyetlen barátom sem? 16f

Figyelt kérdés

16 vagyok és a barátnőm is ugyan ennyi.

9 hónapja vagyunk együtt, ezidő alatt minden barátomat elvesztettem. Egyszerűen nem jut, vagyis nem hagy időt a barátaimat nekem. Előtte, minden napom abból állt, hogy a barátaimmal hulyultem, de valahogy amióta megismertem teljesen kiszorultak az életemből. Ha felhozom a témát hogy én el akarok menni focizni, vagy csak úgy találkozni valaki mással, egyből megy a hiszti. Odáig fajult a dolog, hogy egyetlen ember sem maradt az életemben rajta kívül, aki akárcsak keresné a társaságomat. Minden nap együtt vagyunk. Egy osztályba járunk, ott nem mindig vagyunk együtt, az megoldhatatlan is lenne,de suli után én este 8-9ig bent maradok vele, utána buszozok haza. Hétvégenként szüntelenül egymásnal alszunk. Ha esetleg valami fontos dolga van valamelyikunknek, és nem tudunk aznap találkozni, akkor ő tud kivel lenni, neki így is vannak barátnői, de nekem sajnos senkim nincs. Örülök ha visszairnak amikor én írok nekik. Ha felhoznam, hogy xynal találkozok ma délután, egyből jönne, hogy találkoztak vele, és megsertodne.

Nagyon Nagyon szeretem, és úgy érzem, hogy emiatt nem akarok vele veszekedni, de egyszerűen soknak érzem azt az időt amit együtt töltünk. Valaki esetleg tudna segíteni? Olyan válaszokat nem szeretnék, hogy válasszak a haverjaim, vagy a csaj, vagy hogy csak ne foglalkozzak vele ha megsertodik. Nagyon sokat jelentene ha tudna valaki segíteni ebben:(



2018. nov. 19. 00:20
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Fiatal vagy... az igazi szerelem ott kezdődik amikor a párodon kívül nem érdekel más nem vágysz mas társaságra mert ő letudd kötni
2018. nov. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Más társaságát nem is nagyon kerestem eddig, de érzem magamon és a kapcsolatunkon azt, hogy szükségem van más emberek társaságra is. Nem akarom sem a kapcsolatot sem az én életem tönkretenni. Egyszerűen választ szeretnék, hogyan erhetem el azt, amit fentebb leirtam. (és megegyszer, tökéletesen megvagyunk ezt leszamitva!)😊
2018. nov. 19. 00:29
 3/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam és kinőttem így 19 környékén

Az a baj nem fog változni minden ilyen szakítássalvéződik mert egyszserűen az önbizalom hiány fullasztja a kapcsolatokat plusz az irigység és a birtoklási vágy.

Szerintem ehhez még tul fiatal a lány mert nem tudja kezelni az emberei kapcsolatok szükségességét a másik félnek sem.

Tudom mert átmentem rajta és nagyon rossz visszaemlékezni rá de másképp nem lennék most komolyabb nő egy komoly kapcsolatban jövőt tervezve. Hiszen már értem az emberi kapcsolatokat és a szükségességet és az idő varázslatosságát és ritkított szépségek néha fel bukkanását úgy is ha mindig látod a másikat mert együtt éltek (pl mi hosszú csókot nagyon elvétve csinálunk és nagyon jól feldobja hogy nem állandóan nyaljuk egymást mint tiniként :D )

Ha nem bírod tovább és megbeszélni nem tudjátok vagy nem nő be hamar a feje lágya akkor úgy fog járni mint én szakítás...

sok sikert nehéz eset egy ilyen leendő nő :)

N

2018. nov. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te nagyon-nagyon szereted, de ő nem nagyon szeret. Sőt. Csak magát szereti. Tönkremész mellette! Ne várd meg, amíg visszafordíthatatlan lesz, nagyon közel állsz ehhez!
2018. nov. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Fiatal vagy... az igazi szerelem ott kezdődik amikor a párodon kívül nem érdekel más nem vágysz mas társaságra mert ő letudd kötni"


Ez egy hatalmas baromság. Egy párkapcsolat akkor egészséges, ha elférnek mellette a barátok, a suli, a munka, a hobbi, és az, hogy saját magaddal is foglalkozol egyedül, a párod nélkül. Nem normális dolog, ha egymás nélkül nem tudtok létezni, csak és kizárólag egymással foglalkoztok és nem érdekel titeket senki és semmi más. A párkapcsolat nem maga az élet értelme, hanem egy plusz jó dolog az életben, de ettől még az életednek a párkapcsolaton kívül is teljesnek kell lennie. Ha minden szabad percet együtt töltötök, akkor nincs időtök saját magatokkal törődni és a saját személyiségeteket fejleszteni, sem pedig új élményeket szerezni, amiket aztán majd megoszthattok egymással, és emiatt egy idő után ellaposodik a kapcsolat. Nem véletlen, hogy azok a párok mennek szét legnagyobb eséllyel, akik sülve-főve együtt vannak, egy osztályba járnak, egy munkahelyen dolgoznak, vagy már a kapcsolat legelején összeköltöznek.


Kérdező, a barátnőd még éretlen, és nem látja át egy párkapcsolat valódi értelmét. Mondd meg neki, hogy szerinted túl sokat vagytok együtt, és neked több időre lenne szükséged saját magadra, a hobbijaidra és a barátaidra. Ha megsértődik, akkor önző, nem érdeklik a te szükségleteid, csak a sajátjai. Szeretnéd egy önző emberrel együtt leélni az életedet? Egy kapcsolat a kompromisszumokról szól.

2018. nov. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is, ne hagyd magad. Igenis jogod van ahhoz, hogy barátokkal is legyél, ahhoz is, ha csak egy hétvégét szeretnél egyedül lennni. Mondd meg neki finoman, de határozottan, hogy most ezt meg ezt szeretnéd csinálni. Ne félj, hogy megsértődik és otthagy. Ha így tenne, akkor nem is voltál neki fontos.
2018. nov. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld megbeszélni vele.
2018. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele komolyan megbeszélni, és biztosítsd arról, neked csak ő kell, de néha szeretnél a barátaiddal is lenni, mint ő is a barátnőivel.

Ha erre nem hajlandó, akkor később másban sem fogja a véleményedet, akaratodat figyelembe venni.

Igazából nem lehet tanácsot adni.Neked kell kiharcolni nála a dolgot.Nem kell vele veszekedni, de érezze hogy neked ez így nem jó.

2018. nov. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!