Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan 15-20 éves srác aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 15-20 éves srác aki már ennyi évesen is az igazit keresi és akár leélné az életét egyetlen nő mellett?

Figyelt kérdés
Tudom h egy kapcsolat nagyon sok minden miatt tönkre mehet, attól függetlenül èn arra vágyom h megtaláljam az igazit ès leèljem vele az èletem. A vègletekig ki tudok tartani valaki mellett őszintèn ès hűen szeretni. Ès olyan párt szeretnèk aki szintèn így gondolkodik, aki pl. Azèrt nem hagyna el mert èn vagyok neki az első ès mással is ki akarja próbálni. Lehet h 17 vagyok, de komoly kapcsolatra vágyom, nem futó kalandokra. Vannak olyan fiúk akik hasonlóan gondolkoznak mint èn?
2015. aug. 14. 00:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
Vannak, de ilyen lányok nincsenek manapság :)
2015. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
na erre én is kíváncsi lennék ;) sok sikert :)
2015. aug. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vannak...Nekem volt barátnőm és tudom, hogy milyen, mikor megbántanak. Ezért nem szeretnék több csalódást. Azóta egy kicsit zárkózottabb vagyok a lányokkal szemben.
2015. aug. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én igen ,csak komoly kapcsolatban gondolkodom és szeretném megtalálni egyből azt a lányt akivel akár az életemet is leélhetném ,csak hát erre tudom ,hogy kevés még az esély.Még olyan lányt is nehéz találni aki komoly kapcsolatot szeretne :/

18/F

2015. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok :) Csak találnám meg a lányt.
2015. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint Te, próbálom az igazit megtalálni. Sajnos én sem ismerek olyan sok csajt, aki hasonlóképpen gondolkozik mint mi, aki meg már igen, van pasija. :( Sajnos az önbizalmammal is vannak gondok, de hát remélem majd befut az igazi. :) Sok szerencsét kívánok Neked!
2015. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok... de eddig nem találtam meg azt a lányt, akivel ezt érezhetném. Voltak barátnőim, és egy ponton mindegyikük csalódást okozott. Az önbizalmam sem a legnagyobb, szóval nem könnyű, és kevés az olyan lány, aki komoly kapcsolatot keres, és rá is lehet nézni. 18/F
2015. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ja és 15 vagyok
2015. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,de bármennyire is próbálom,nem találom meg az igazit:(
2015. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
én igen.
2015. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!