Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nyáriCon hány órától hiányig...

A nyáriCon hány órától hiányig tart?

Figyelt kérdés

Először megyek a barátnőmmel Conra neki lesz ilyen Free Hug-os táblája meg ilyenek azt tudjuk hogy 9kor van jegy osztás 10kor kapunyitás csak hogy mikor van vége azt nem tudjuk.

Meg így elsőre miket kene vinnünk?



2018. júl. 2. 14:58
 1/3 anonim válasza:
51%

Akkor lesz vége, amikor már nem lesz semmi

Gumit tuti vigyetek, biztos ami biztos.

2018. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!^^

Általában a programok este 8, fél 9 véget érnek, de természetesen kedvedtől függően bármikor távozhatsz. Megjegyzésként csak annyit, hogy nagyon hosszú sort kell végig állnotok, ha nincs jegyetek, ezért előnyösebb hamarabb megvenniCon jegyet árusító boltokban, ha van rá lehetőségetek (pl.:SakuraZaka).


Arról, hogy mit érdemes vinni itt egy korábbi link: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Valószínűleg én is megyek majd (bár nekem ez már nem az első con-om lesz), úgyhogy (valamennyire) egy csónakban evezünk.^^

2018. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó program szombaton 20:30-kor ér véget, tehát kb. kilenc körül lehet kapuzárás, vasárnap 19:00-kor ér véget, akkor is olyan 19:30-20:00 között lehet kapuzárás. Nem muszáj amúgy végig maradni, ha ti négykor mentek el, négykor mentek el.

Ha jól értelmezem, nem cosplayben mentek, tehát ahhoz nem kellenek "mentőcuccok", így csak alap dolgokat vigyetek (pénz, iratok, enni-innivaló, lehetőleg valami hátizsák/szatyor, ha akartok vásárolni, illetve attól is függ a dolog, hány napra akartok menni).

Itt is én válaszoltam, neked is ezeket tudom ajánlani:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

2018. júl. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!