Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még normális emberek?

Vannak még normális emberek?

Figyelt kérdés
Van aki elegáns, átgondolt, udvarias és kiegyensúlyozott? Vagy tényleg csak az az ember létezik amit az iskolában/utcán látok?

2018. nov. 22. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem létezünk csak leginkább a társadalomból kivonulva vagy a társadalomtól más módon elszigetelődve élünk akár városokban is. Tehát a legkisebb valószínűséggel vagyunk fellelhetőek mondjuk szórakozóhelyeken, kocsmákban, de még egyetemi kollégiumokban sem mert szeretünk addig is saját lakásban lakni. Ahogy munkahelyeken is kis valószínűséggel bukkanunk fel mert szeretünk inkább otthon dolgozni vagy más módon a saját üzletünkből megélni. Vagyis nem szeretünk a velünk ellentétes tulajdonságú társadalomban nyüzsögni.
2018. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, sajna nincsenek.
2018. nov. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ezek tulajdonságok és mindenki változik szóval bárki lehet ilyen ha akar. Ja. Nekem sem ártana ilyennek lennem.
2018. nov. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy attól még, ha valaki nem elegáns, hanem sportos, ne lenne normális, és azt az állat szót sem igazán értem ott alul. Egyébként a többi szerintem illik rám, eléggé eltérő vagyok a környezetemtől, öltözködésben is, és viselkedésben is. Az első válaszolóval ellentétesen, nem vetem meg az alpáribb emberek társaságát, viszont ők sose tudnak megérteni engem, csak felszínesen látnak, sokszor lenéznek, így sose alakul ki velük mélyebb kapcsolat.


De amilyen embereket látsz az utcán, suliban, olyan a többség.

2018. nov. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Mindig az a normális amiből a legtöbb van. :)
2018. nov. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Udvarias meg elegáns hogy jön a normálishoz? Kicsit mást jelent neked ha valaki normális. Menj el egy gazdagoknak való étterembe, ott számodra mindenki normális.
2018. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normális, az felfogás, embertársaihoz való hozzáállás terén normális (akár melósruhában is, 8 osztállyal). Én így gondolom.
2018. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Eklerpali válasza:
Elegánson kívül én is ilyen vagyok. Vagyunk még, de kevesen, és egyre fogyunk.
2018. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vannak, csak nem akarnak feltűnősködni, mert normálisak és egy normális ember nem akar feltűnni. Ezért aztán nehéz is őket észrevenni. Beszélgess mindenkivel komolyabb témákról, meglátod majd, milyen sok normális emberrel vagy körülvéve!
2019. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb körökben. Bár ott sokszor más jellegű a baj a toronyban. De ilyen alapszintű dolgokkal pl. egy kutatóintézetben, vagy egyetemi oktatókkal nincs gond.
2022. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!