Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális, ha komplexusom van...

Normális, ha komplexusom van a gazdagabb emberek társaságában?

Figyelt kérdés

A barátom barátai ilyenek. A srác millió felett visz haza, és gyakran van üzleti úton külföldön (Nyugat-Eu, Japán, Korea...), és mindenhonnan drága dolgokat visz haza a feleségének.

Mi nem állunk jól anyagilag. Nekem perpillanat nincs munkám, a párom meg minimálbért keres.

Mármint, alapból nem érzem, hogy bármiben is hiányt szenvednék. Van mit ennem, tudunk fűteni, és az alap higéniára is telik. Ruháim meg vannak, azokból csak akkor kell új, ha valami tönkremegy, addigra meg össze tudom rá spórolni.

Szóval, alapból nincs bajom. Viszont ha velük találkozunk, nagyon rosszul tudom magam érezni lelkileg. A lány sokkal szebb nálam, én olyan átlagoska vagyok.

És néha én is elkezdek olyan életre vágyni, mint neki van.

Főleg most, hogy 4 napja nem dolgozom. (előtte volt munkám folyamatosan, csak a töredékét kerestem, mint az ő férje, ami logikus)


Hogy tudnám ezt leküzdeni?


2015. dec. 6. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyiségetek számít. Ezt szem elött tartva minden komplexust le lehet küzdeni.

Nem normális. Komplexus nem logikus, nem norális.

2015. dec. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


MIÉRT

ÍROD

KI

MINDEN

ÁLDOTT

NAP

TÖBBSZÖR

UGYANAZT?

2015. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!