Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik Debrecenben vagytok...

Akik Debrecenben vagytok kollégisták, hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

11.osztályos lány vagyok Debrecen egyik legjobb gimijében. Vidéken élek, így kollégista vagyok. Nagyon monotonnak érzem a hétköznapjaimat. Általában reggel elmegyek suliba, ott vagyok 3ig, megebédelek, elmegyek a kisboltba,4-5 körül nekiállok tanulni, vacsorázok, ha sok a tanulnivaló még azt megnézem, majd lefekszek aludni. Úgy érzem, most jött el az a pont,hogy felismertem a problémát, és változtatni szeretnék rajta. Szeretnék újabb programokat, eljárni néha valami előadásra stb. Tehát a kérdésem az lenne,hogy ti mit szoktatok még csinálni délután? Debrecenben még milyen lehetőségek vannak? Bármilyen ötletet szívesen fogadok. :) Ha ez számít valamit, érdekelnek a természettudományok, szóval ilyen jellegű előadásokon is szívesen rész vennék. Az is fontos lenne,hogy új emberekkel ismerkedhessek meg. Nagyon szeretnék változtatni,mert nem érzem jól magam a jelenlegi helyzetében. Nem minden napra szeretnék programot,hanem most úgy heti egyet-kettőt.

(Nem tudom ez számít-e,de inni nem szeretnék járni suliidőbe, tehát ilyet ne írjatok)

Köszönöm a válaszokat! :)


2018. nov. 24. 19:46
 1/6 Metionin ***** válasza:
Ajánlanám az Agora tudományos élményközpont programjait, érdekesek és szórakozatóak egyben. Vagy nemsokára lehet menni korizni.
2018. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam itthon él és szintén Debrecen egyik legjobb gimijében elsős. 0. órák, 7., 8. órák... Hazajön, kajál, tanul és annyira fáradt, hogy korán lefekszik. Havonta 1x, 2x, ha eljut a barátaival egy étterembe, barátnővel moziba.
2018. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az Agora jó ötlet, mikor voltam a kutatók éjszakáján az tetszett.:)

Amik itt vannak programok, neten kell rá jelentkezni? Itt mennyi esély van ismerkedni?

Jöhetnek még válaszok!:)

2018. nov. 24. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
A Méliusz Juhász Péter könyvtárban szoktak lenni ilyen programok, pl. anime klub
2018. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be a rock suliba
2018. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Melyik gimibe jársz?
2018. dec. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!