Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Netes ismerkedés után az első...

Netes ismerkedés után az első személyes találkozás milyen volt?

Figyelt kérdés
Leirnátok a sztorit, akár pozitiv, akár negatív...
2018. nov. 25. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Direkt nem szoktam ismerkedni neten, de fórumokon beszélgetve 1-2 év után mindig felmerül, hogy jó lenne találkozni, ezek mindig jól sikerültek, sok kellemes embert ismertem meg, és két igazi barátnőm is lett közülük. Pasival egyetlen egyszer mentem bele szeméyes találkozásba, csúfos vége lett, mert azonnal megpróbált rám mászni, holott megbeszéltük előtte, hogy egyelőre csak ismerjük keg egymást, de neki mégis első dolga volt gusztustalan módon bepróbálkozni.
2018. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eddig két emberrel találkoztam innen. Ma már egyikkel sem beszélek, bár akkor az első az elég kínos volt, a második már tűrhető.
2018. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

hát a béndzsákon át kellett verekednem magam mire férjemig jutottam. 5-8 perverz/anyu pici fia/életképtelen egyén után csak összejött valaki értelmes. persze baromi lelombozó volt úgy hazamenni a randiról, hogy megint egy gyökér... de felszívtam magam, nem adtam fel és kutattam tovább. aztán végül Ő írt rám. profilkép alapján nem álltam volna le vele, pedig párszor átgörgettem rajta, de annyira előnytelen volt XD aztán adtam neki egy esélyt, beszélgettünk sokat, végül karácsony előtt kb 5 éve első randi, aztán még sok randi, összeköltözés és most a férjem :) nagyon szeretem, mellette fullba nyomhatom a kretént, nem zavarja, csak nevet rajta, lehet bármilyen, nyúzott vagy felpörgetett, szeret engem.

szóval aki neten keresgél ne adja fel. nagy az Isten állatkertje, de meg lehet találni az igazit ott is ugyan akkora esélyekkel, mint az utcán/munkahelyen/szórakozóhelyen.

30/N

2018. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néhány nővel találkoztam már innen és társkeresőről és egyéb fórumból is. Nem akartam azonnal rájuk mászni. Mindenkivel úriemberként viselkedtem. Cserébe ők nem mindig voltak illedelmes hölgyek. Volt közöttük pár olyan is aki érzékelhetően akart volna komolyabbat is de nem volt az esetem. Nem akartam kihasználni. Az interneten megismertek közül csak egy nő volt az esetem (egy nagyon kedves törékeny szépség) és vele egy hosszabb kapcsolatom lett (vele nem itt és nem társkeresőn hanem egy fórumban találkoztam először és utána személyesen is). Vele azért lett vége mert egy idő után túl akaratossá vált és ebből eredően egyre több vitánk volt.
2018. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Rám irt kiderült egy iskolába járunk, pedig sose láttam előtte, majd első hivatalos randi sulin kívül :) ennek már 9 éve és már a férjem :)
2018. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, csak egy netes randim volt, és nagy csalódás volt. Valahogy a fogai annyira nem voltak tiszták vagy nem tudom. Valami lerakódás volt rajtuk és el sem tudtam volna képzelni, hogy megcsókoljon. Nekem ezek a kínos feszengő netes randik nem hiányoztak azóta sem.
2018. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Páromat neten ismertem meg, 2,5 hónap beszélgetés után találkoztunk először, eljött a szülinapomra. Természetesen nagyon izgultam és be voltam zsongva (ő nekem az első), de szerencsére minden jól alakult és hamar ellazultam. Jót beszélgetett a szüleimmel is, elmentünk sétálni, tortáztunk, jókat nevettünk.
2018. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!