Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy találhatnám meg azt a...

Hogy találhatnám meg azt a lányt, aki a Puskás Ferenc Stadionban szállt fel a buszra támogatást kérni, mert hallássérült? Tudtok róla valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék neki segíteni és nagyon megsajnáltam
2018. dec. 3. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Hozzám egyszer a Deák tér környékén jött oda egy csinos hallássérült lány, aki támogatást kért, mármint elém rakott egy ilyen kövekből készített teknőst és én azt megvettem tőle 500Ft-ért. Csak úgy egyébként nem szoktam adni senkinek, de ha valami értéket letesz elém az asztalra, azt szívesen megvásárolom tőle, így én is,ő is jobban érzi magát. Egyébként járjál többször újra arrafelé, biztos újra találkozol majd vele, én is láttam később is azt a lányt ugyanúgy a Deáknál.
2018. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!