Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallássérült lányként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallássérült lányként hogyan tudnék megismerkedni egy fiúval, aki nagyon szimpatikus?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, ő 25 és nagyon tetszik, amit eddig megtudtam róla. Nem merek közeledni felé, mert nem vagyok egy társasági ember. A fogyatékosságomat megpróbálom a külsőmmel ellensúlyozni, de az önbizalmam nagyon alacsony. Csóknál tovább még nem is jutottam senkivel emiatt.
2016. jún. 9. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért hallasz valamit vagy teljesen..semmit?
2016. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31 évesen már évek óta nő vagy. Ezt nem ártana tudatosítani.
2016. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy szerintem emiatt ne aggódj, én is voltam már olyan sráccal, aki nagyon erős, már szódásüveg típusú szemüveget hord, a szexben ez biztos nem volt gond. Ugyanakkor vannak már nagyon jó hallókészülékek, amelyeket miért is ne hordj, egy Rendes és Komoly férfit biztos nem zavar.
2016. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 icu75 ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is hallássérült vagyok 5éves korom óta hallókészüléket hordók. Soha nem zavarta egyik pasimat sem. Pedig mindig ők keltettek fel ha csörgött reggel a "vekker". Sőt mivel már 40+ vagyok ugye gyerek is van(szintén hallássérült) a párom keltett/szólt mikor baba volt. Ami azt illeti amíg nem fogadod el magad hallássérültként,más se nagyon fogja elfogadni. 30évesen pedig már tényleg nő és nem lány kategória vagy...önbizalom?
2016. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!