Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön Gyurcsány Ferenc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön Gyurcsány Ferenc, mint pasi?

Figyelt kérdés
én lány vagyok és megláttam a fiatalabb kori képeit, nagyon helyes volt aww és most is az. szerintetek?

2018. aug. 9. 13:40
1 2
 1/14 anonim válasza:
54%
Ha Te tényleg lány vagy (amit kétlek, hisz csak provokáló kérdéseid voltak eddig), akkor rohadt ronda lehetsz.
2018. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
81%
Köztudott hogy mindenki ronda akinek provokáló kérdései vannak :D
2018. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hogy tudja már h milyen kérdéseim voltak, pedig oda sincs írva a nevem :D

A csúnya relatív amugy. :D

2018. aug. 9. 14:20
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

A kíváncsiságot értem. Azt viszont felfogni se tudom, mi köze ennek a politikához.

Az isten mentsen az olyan embertől, aki kinézet alapján választ politikust, és követi.

2018. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Orbánnál egy fokkal igényesebb.
2018. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert madárfejű. Ha meg még beszélgetni is kéne vele, akkor szaladnék, nehogy elkezdje. Nem lehetett értelmesebb fiatalon se.
2018. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Piri néni 80

2018. aug. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
82%

Fiatalabb képeket nem láttam róla,nekem a mostani kinézete tetszik.

18L

2018. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ide nekem! XD

A viccet félretéve, vannak kimondottan jóképű politikusok, pl. Karácsony Gergely. De nem ez alapján döntöm el, kire szavazok :-P

2018. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Nekem egyik se jön be, mint pasi, mert nagyon rossz emberek. De amúgy nekem Szellő István jön be, híradós.

Olyan szép szemekkel mondja, mintha csak nekem mondaná. Mintha egy asztalnál ülnék vele és ő meséli mi történt aznap. Még kacéran poénkodik is.

2018. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!