Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Facebook ismerőseid között...

Facebook ismerőseid között szoktál időnként takarítást csinálni?

Figyelt kérdés
Pl. ha tudod, hogy soha többé az életben nem fogtok találkozni és nem is vagy rá kíváncsi.

2018. dec. 9. 00:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem, egyszerűen kikapcsolom ott is a követést, és így nem látom, hogy miket csinálnak, miket osztanak meg.
2018. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nemrég pl. 150 embert töröltem az ismerőseim közül, csak azok az ismerősök maradtak meg, akiket a tanulmányaim során ismertem meg, illetve néhány, számomra fontos ember. Plusz egy-kettő, akiket azért nem törlök, hogy ne essen nekik rosszul (munkahely által ismert, aki megsértődne és többet nem jönne hozzánk, ilyeneket muszáj volt meghagynom). Összességében nem sok ismerősöm van, de róluk mindről tudom, hogy kik, volt/van közünk egymáshoz és róluk valóban akarom, hogy lássák, amiket megosztok. Bár nem túl sok mindent osztok meg.
2018. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem de kéne... legutóbb néztem rá és közel az ezerhez az ismerőseim száma, és iszonyatosan ledöbbentem... én még ott tartok hogy van 1-2 száz ismerősöm... évek alatt jól feltorlódott... legnagyobb bajom az, hogy munka révén sokan bejelölnek, és nem akarok bunkó lenni, visszaigazolom, meg miért ne...de ez azért túlzás. Egy időben csináltam egy csoportot ahova minden nem közeli új ismerőst bedobtam, az semmit se látott nálam csak azt ami amúgy is publikus, de már azt se vezetem, mert vannak szintek, több csoport kéne... de leginkább 10 év után már a facebook se izgat. Megtanultam, hogy nem privát használom, hanem úgy mint az instagramot. Azt mutatom csak amit bárki láthat... privát - közeli ismerősöknek meg ott a messenger. ;)

Szóval lehetne takarítani de már sosem fogom úgy használni a facebookot ahogy utópisztikusan elképzeltem. :D

2018. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!