Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Néha egyáltalán nem tudok az...

Néha egyáltalán nem tudok az emberekhez beszélni, ez mitől lehet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van, hogy mondanom kéne valakinek valamit és én egyáltalán nem tudok megszólalni. Az iskolában is felelésnél is ez van, előtte rengeteget tanulok, otthon tudok mindent aztán hirtelen amikor kérdez a tanár megijedek és azonnal elfelejtem, egyáltalán nem jön ki hang a számon, de sok hasonló történt már velem. A tanáraimtól néha félek. Az osztálytársaimmal néha szoktam beszélgetni, hozzájuk tudok egy kicsit beszélni. Teljesen el vagyok keseredve emiatt... :( 17/l

2018. dec. 12. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
valami szociális fóbia
2018. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez önbizalomhiányból,önértékelés hiányából fakad. Valószínű megijedsz, tudat alatt félsz a helyzettől és így ugye nem tudsz mit mondani, egyáltalán nem vagy nyugodt a helyzetben. Velem így volt mikor suliba jártam, mondjuk mindig tudtam mit mondani mert kitaláltam akár hülyeséget is szóval sosem voltam csendben ilyen helyzetekben, de sokszor volt mikor én is megijedtem. Ez csak az én gondolatom, hátha valaki más okosabb dolgot tud mondani.
2018. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!