Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet/érdemes transzszexuá...

Hol lehet/érdemes transzszexuálisok után kutatni?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani olyan netes oldalt, helyet, vagy egyéb társkeresőt ami kifejezetten nekik lett kitalálva? Sokmindent átböngésztem és nemsokra jutottam. Valakinek van ilyennel tapasztalata?

2018. dec. 16. 18:32
 1/6 anonim válasza:
Egyre kevesebb van belőlük, a sok betegség miatt, de még akad.
2018. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Meleg társkeresőkön vannak, mivel ha nem is melegnek, biszexnek kell lenned, hogy tetszenek neked.
2018. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudom, mennyire vagy képben a transzszexuálisokkal kapcsolatban.


attól, hogy vki transzszexuális, még nem biztos, h szed hormont vagy át van operálva. (bár shemalet is megadtál kulcsszónak), ergo leeht h lányos fiúval akadsz össze.


a gyalogló chaten tavaly még volt fent egy shemale, ő talán nem is kamu.


kifejezetten ilyen társkeresőről nem tudok.

2019. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már leírtam ... meleg társkeresők, egy csomó van fent ott...
2019. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok. Mindenképp megnézem! Köszi még 1X Valamiért átsiklottam fölötte.
2019. jan. 9. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:

transzvanilla?

shemale kifejezést meg jó lenne elfelejteni, ha ismerkedni akarsz velük, ugyanis igen sértő

a leszbi topik meg tele van csomó magát leszbikusnak tituláló stone butchcsal, akik ugye transz férfiak igazából, most is van ott kiemelve olyan kérdés, ha ilyen típusú transz érdekel... mert őszintén a leszbik közt nem tudom mit keresnek :D

2019. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!