Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ezzel még érdemes lehet...

Ezzel még érdemes lehet megpróbálkozni, vagy teljesen elborult és visszataszító (társadalmilag) próbálkozás lenne?

Figyelt kérdés

Pécsett netes leírások szerint "elvileg" vannak - avagy az elbeszélések/kommentek szerint min. pár éve még voltak - kellemes kávézók, ahol pár embernek még ismerkedni is sikerült.


Én most Pécsett tanulok, egyetemista vagyok... már 3 hét után úgy érzem, hogy kicsinál az egyetem folyamatos hajtása - előtte 2 évig dolgoztam különböző helyeken junior de szakmai pozicíókban, hát kérem még azok se voltak ilyen kemények -, és már rövid időn belül bele fogok őrülni abba, ha legalább hetente 1-2 alkalommal SINCS annyi szórakozásom, hogy valakivel egy-másfél órát ne tudjak kötetlenül és elfogulatlanul csevegni... NEM csak arról, hogy hogy kéne megírni a beadandót, mit szabad és mit nem használni a ZH-n, meg hogy van a komplex számok exponenciális alakjának a hatványozása... =(

Valakivel kicsit, legalább csak 1-2 órát szórakozni, csevegni, ismerkedni... !!SZEMÉLYESEN!!

És sajnos úgy vettem észre, én legalább egy nagyságrenddel jobban igénylem, jobban függök ettől, mint a nagy átlag.


Ezért.... nagyon gáz lenne az, ha egyedül, spontán délután bemennék egy kávézóba, valami kis italt kérni, és várni egy picit... hátha összeakadok egy olyan emberrel, akivel lenne közös témánk, akivel tudnék barátkozni??


(mindezt !nemtől függetlenül!)


2018. szept. 25. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érdemes. Próbálkozni mindig lehet, csak nem biztos, hogy találsz elsőre olyat, aki vevő erre.
2018. szept. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne. Ha gondolod írhatsz nekem is, bár leírtad, hogy személyesen szeretnél.
2018. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, jobb lenne a személyes.


Alapvetően nem lenne bajom a levelezéssel, sőt... csakhát ez ugye ma már e-mail...

És azok után is még a számítógépemen tevékenykedni, amikor előtte 8+4 órában ezt tanulom egy felzaklatott tempóban az egyetemen és lassan már az agyamra megy; hétvégén pedig ugyanezen területen vagy a saját jó édes rokonságom, vagy a maszek munkáim idegelnek ugyan ezzel... akkor azért el tudjátok képzelni, mennyi motiváció van még abban a maradék pár órában leülni a gép elé. Bármiről is legyen szó, akármilyen amúgy hasznos vagy építő jellegű dologról. =(

Hát ilyenkor már azt kívánom a legkevésbé.


Pont innen jön a motiváció : olyan interakcióra vágynék, ahol a másik fél nem egy akadémiai matematikussággal működő... na, értitek. Most már definiálni sincs kedvem, ma is ezt csináltam egész nap... ;)

2018. szept. 25. 20:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hogy még vannak ilyen emberek, mint Te.
2018. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!