Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedhetnék velem korú...

Hol ismerkedhetnék velem korú fiatalokkal, akikkel beszélgethetnék politikáról, államtudományról?

Figyelt kérdés

Sok közeli ismerősömet, barátomat már kezdem kiakasztani, hogy elég sokat politizálok (pedig nem is :D ).


Szeretnék olyan közegbe kerülni, ahol hasonló korúakkal tudnék értelmesen politikáról vitázni. Sajnos az egyetememen nem igazán találtam ilyen kört (Corvinus), párttag nem igazán szeretnék lenni.


Hol találhatnék mégis olyanokat, akikkel tudnék politikáról beszélgetni?


22/F


2018. dec. 22. 18:07
 1/3 anonim válasza:
Bármelyik fizetőkapunál.
2018. dec. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ELTE-TÁTK elég aktív. Szerintem próbálj kapcsolatba kerülni onnan pár emberrel, náluk szerintem viszonylag rendszeresen vannak beszélgetések, programok. És persze ott vannak a szakkollégiumok, a TEK (Társadalomelméleti Kollégium) és az Angelus volt nálunk rendszeresen hirdetve, szerintem hozzájuk egyetemfüggetlenül lehet csatlakozni. Ha be akarsz lépni, felvételizned kell, de azt hiszem vannak nyílt programjaik is.


Ezen kívül az Új Egyenlőség társadalomelméleti magazin is szokott megosztani vagy szervezni ilyen előadásokat és happeningeket.

2018. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!