Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan beszélgethetnék az...

Hogyan beszélgethetnék az osztályfőnökömmel?

Figyelt kérdés

Megbízom benne és szeretnék vele beszélgetni pár ügyről és nem szeretném személyesen vele beszélgetni, hiszen úgy érzem hogy sietnem kell és nem tudjuk rendesen megbeszélni a dolgokat. (Persze nem siettetett, de ezt érzem) és elvileg megtalálható közösségi oldalon, de elég sok olyan nevű ember van és nem található meg.

És furának érezném ha megkérdezhetném hogy beszélhetnék-e vele máshol...


2018. nov. 13. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Márpedig a személyes megbeszélés a legjobb. Ha ő nem közli veletek a fb elérhetőségét, akkor nem tartozik rátok. A fb különben is a magánszférája és a privát ideje. Ha beszélni akarsz vele, kérdezd meg tőle, hogy mikor beszélhetnél vele hosszabban. Ha előre tervezi, akkor nem fog siettetni.
2018. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam hogy első nap mondta hogy van messengere de nagyon sok ilyen név van így senki nem találta...

Így is csak órák után tudtam vele beszélgetni és az nekem nem jó mert siettetve érzem magam, illetve személyesen nem tudom úgy elmondani a dolgokat mivel előre ki kell gondolnom hogy az adott témában mi az amiről szeretnék beszélgetni.

2018. nov. 13. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát kérsz egy időpontot és addigra kigondolod. Sokkal jobb beszélgetni, egymásra reagálni, mint üzenetet írogatni.
2018. nov. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!