Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szinte teljesen új életet...

Szinte teljesen új életet akarok kezdeni, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A szűk lényeg az, hogy meguntam a jelenleg erősen stagnáló életemet. Tipikus szürke hétköznapok, csak a munka, baráti kapcsolatok alig vannak, bár az nem zavar a jelenlegi kört is fel akarom számolni mert ha én nem keresem őket, akkor ők soha.

Az előzetes terv az lenne, hogy új helyre költözök egyenlőre ideiglenesbe, a munkámmal most éppen elégedett vagyok és a vele járó lehetőségekkel is, rugalmas élet ritmust biztosít.

Viszont minden a múltammal kapcsolatos dolgot le akarok zárni, azoktól az emberektől és helyszínektől távolabb ahol eddig éltem, és egy új ismeretségi kört kialakítani, a szürke hétköznapok helyett is már terveim vannak, sport, könyvírás ilyesmi ami akár adott esetben segíthet új barátokat szerezni, és találni egy hozzám illő nőt is.

Mostanában ez foglalkoztat hogy a múltamat eldobjam semmi olyan nincs ott amire szívesen emlékeznék. Most érzem azt, hogy valamit lépnem kell, mert a jelenlegi életem és a vele járó kellemetlen gondolatok már annyira kitöltik a napjaim hogy átcsaptak motivációba :D


Aki csinált már hasonlót, annak milyen tapasztalatai vannak? Megbánt valamit? Mégsem jött be? Vagy netán még túl is szárnyalta az elképzeléseit a dolgok alakulása?



2018. dec. 24. 15:16
 1/5 anonim válasza:
49%
Vedd meg ebay en valaki életét, az egyszerűbb./L
2018. dec. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kemény lesz ez... Nehéz megvalósítani, szóval sok sikert. Ne is gondolkodj sokat a döntésed helyességén, a múlt elmúlt, tehát semmi nem köt hozzá! Érzed, mi a helyes út. Szóval fel a fejjel és csak előre! Szabadítsd fel magad!


Akik alapba nem keresnek azokat egytől-egyig fel kell számolni! Engem nagyon elkeserítene, és fájna az ilyen... Szóval nem lennék képes ilyenekkel tartani a kapcsolatot.

2018. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második, azért annyira nem lesz nehéz szerintem. Mivel azért vannak olyanok is akikkel továbbra is kapcsolatban maradok, sőt velük közös terveink is vannak mondhatni egyik húzza a másikat. Persze nehéz a változás és kicsit tartok tőle, de inkább egyfajta kalandnak fogom fel :) én mindig csak a következő lehetőségnek élek, afféle hazárdjáték ez, de eddig a pontig is ezek a dolgok vezettek el, igyekszem kihasználni továbbra is.
2018. dec. 24. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy ha úgy működsz, ahogy eddig működtél, akkor azt kapod, amit eddig kaptál.

Szóval ha új életet szeretnél, akkor neked is meg kell újulnod. Különben felszámolhatod a baráti körödet, ugyanolyan emberek jönnek helyette.

2018. dec. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kettes válaszoló vagyok... Tudod, én is pont ezt tervezem, hogy új életet kezdek, vagyis kialakítom végre az életem.

Én úgy érzem, ez nagyon nehéz és kemény dolog... :( Jajj, az új helyre költözés is... Engem sem köt semmi a múlthoz... Minden jel arra utal, hogy csak tegyem amit jónak látok, érzek, hogy helyes. Az emberek akiket valaha ismerősöknek hívtam, elpárologtak, közeli barátaim pedig nemigen voltak...

De most más pár új ismerősöm van... Olyan körforgásszerű az egész... Az emberek jönnek-mennek az életben.

Nehéz olyat találni, aki örökre megmarad. Aki nem árul el... Aki emberi és emberséges...

Csak én vagyok az egyetlen stabil szereplője az életemnek, úgy érzem.

2018. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!