Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Üdv. Külföldön akarok dolgozni...

Üdv. Külföldön akarok dolgozni, mert már nagyon kilátástalan itthon a helyzetünk. Tapasztalatok érdekelnének. Segítenél?

Figyelt kérdés
Rólam annyit , hogy 20 éves nő vagyok, van egy érettségim, továbbá egy szakács végzettségem. Mivel messze élek Budapesttől , ezért nem tudtam neves étteremben próbálkozni, pedig érdekel a szakma. Már a hajós munkák is megfordultak a fejemben, ott legalább félre tudok tenni minden pénzt. Viszont Anglia is érdekel , szerintem sok benne a lehetőség. Nem vagyok válogatós , nekem nem piszkos a munka,. Szivesen vállalnák még takarítást vagy raktáros munkát is. Köszönöm a válaszokat!
2015. jan. 30. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Halló. Én Németországban élek. A takarítás iszonyat nehéz meló és még részmunkaidőben is kicsinál, amiért kapsz 800 eurót, ami nem elég semmire! (Hotel-ről beszélek).

A szakács végzettség viszont egészen jól jönne ki itt, mivel gondolom nincs német nyelvtudásod, így konyhai kisegítőként tudnál kezdeni (Küchenhilfe), 1100 euró kb teljes munkaidőben. Ehhez viszont kellene valami kapcsolat, valaki németül tudó ember akivel elmész interjúra és legalább fordít meg fair módon elintézi a papírjaidat.

2015. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!