Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A lányok, akik beregisztrálnak...

A lányok, akik beregisztrálnak társkereső oldalakra, miért nem válaszolnak a megkeresésekre? Normális, nem tahó megkeresésekről beszélek.

Figyelt kérdés
Még ha nem-leges választ is ad, legalább nincs kérdés tovább. Ennyi gerinc nincs bennük? Vagy mi az oka? Vannak itt lányok?

2018. dec. 29. 03:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az ilyen oldalakon a megoszlási arány kb. 2/3 férfi, 1/3 nő, ezért naponta rengeteg levelet kapnak, melynek jelentős része stílustalanul megírt erotikus ajánlatoktól hemzseg, a maradékból gondolom kiválasztanak egy szerencsés jelöltet akivel ismerkednek, a többire gondolom nincs erejük válaszolni.

Némelyik oldal kiírja adott felhasználó olvasatlan leveleinek számát, innen látható, hogy nagyon sok levelet kapnak.

Egyébként engem is sokszor megviselt, hogy nem válaszolnak vissza, esetleg pár levélváltás után tűnnek el örökre, egyetlen szó vagy magyarázat nélkül.

2018. dec. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehetosegek:

- nem lány, hanem fiú, aki csak szórakozik

- Nem vagy neki szimpatikus

2018. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Elöször is ez nem gerinc kérdése, ugyanis még véletlen sem kötelezö/illendö minden jelentkezönek válaszolni.

Másodszor, ha nem vagy szimpatikus neki, akkor ezt így megírni elég bunkóság, mellébelszélni meg megincsak nem tiszteséges.

Harmadszor - és szerintem ez az egyik legföbb ok -, az elutasítottak nagy része a negatív válasz után elkezdi zaklatni az illetöt, vagy azzal, hogy adjon neki mégis egy esélyt, vagy azzal, hogy szidalmazza, amiért nem akar vele kapcsolatot. Ez senkinek sem hiányzik, sokkal kevesebb stressz nem reagálni a jovo nélküli megkeresésekre.

2018. dec. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodt lehetsz, a férfiak sem válaszolnak...

Egyszerűen az emberek ennyire sem tisztelik meg a másikat.

2018. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy korábban is írták, a nemleges válaszra gyakran könyörgő/sértett/zaklató hangvételű levelet ír vissza az ilető férfi. Aki már tapasztalt ilyet, az igyekszik elkerülni.
2018. dec. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor se válaszoltak vissza, ha adatlapomra írtam: megértem, elfogadom, tudomásul veszem ha a "nem" 3 betűt visszaírja válaszként.
2018. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Mert a szolgáltatás felhasználójának nem kötelessége válaszolni. Ennyi. Nem szabad leragadni a reakció elmaradásán, mert a leragadás az idő- és energiapocsékolás. Inkább most derüljön ki, hogy nem téged keres, mint 2-5 randi (esetleg 3 gyerek megszülése...) után.


Keress tovább! És sok sikert 2019-ben!

2018. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap írtam egy kérdés alá, ahol a kérdező a társkeresős tapasztalatait írta el. Ő is azt írja, hogy normálisan utasított vissza valakit, az meg elmondta mindenféle rbancnak. Szerinted ki vágyik erre?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Olvasd el és rájössz, miért nem reagálnak semmire. A 20. értetlen ember után nincs kedvük a 21.-re is türelmesen válaszolni. Írom ezt férfiként...

2018. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hello 8as (de midnenki más is).


Mindent értek. A helyzet az, hogy nem járok emberek közé, persze ha van párom, akkor igen, de egyedül nem megyek koncertre/színházba/bárokba/tökömtudjahova. És egy 13 éves kapcsolat után 34 évesen azt gondoltam, hogy a neten lehet ismerkedni, de nem. Mostmár (2 hét tapasztalat után) belátom. A trollok tönkretették (ezt is). Eddig azt hittem bennem/a profilomban van a hiba, de a 8as által linkelt kérdés (és a válaszok) elolvasása után a mai napon törölni is fogom magam mindenhonnan. Sajnos a munkahelyemen nem fogok tudni ismerkedni, mert mindössze 10en vagyunk és abból 2 fő 60+-os nő van, így akkor marad a magány. Egye fene, azért köszönöm a válaszokat! :)

Kellemes ünnepeket mindenkinek!

2018. dec. 29. 10:56
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Emiatt ne töröld magad! 2 hét az nem sok. És mint látod az általam linkelt kérdés alapján, vannak fent normális lányok is. Csak hát biztos elegük van az idiótákból. Hiszen ha egy egyszerű "nem" válasz is ilyen indulatokat vált ki valakiből az ijesztő lehet gondolom.

Ne add fel! Sok sikert!

2018. dec. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!