Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha nem tudok...

Mit tegyek ha nem tudok szilveszterkor se, bulizni szorakozni mert nincs kivel?

Figyelt kérdés
Igazabol a buli meg pia az nem is erdekel annyira inkabb a csajok. Meg soha nem volt baratnom es mindig arra gondolok hatha akadna egy lany szamomra is. Meg mindig az jut eszembe mi lesz ha 40 evesen megbanom hogy nem buliztam nem jartam sehova. Legalabb erdemes lenne kiprobalni valami kulturaltabb helyen de nincs kivel barataim sincsenek. Tiszta antiszoc vagyok, egy szr selejt. 26F

2018. dec. 31. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, ha megbánod.

de győzd le a gyávaságod. legyél elég bátor belemenni helyzetekbe és esetleg rosszul érezni magad és ezt ne kudarcként felfogni, hanem gyakorlásként és nem bezárni, ha nem olyan, mint kellene, hanem legközelebb is megpróbálni.

2018. dec. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Legyen ez az újévi fogadalmad hogy elmész párszor ismerkedni. :-)
2018. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél írj,és beszelgetünk.:)

19/L

2018. dec. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es oke irok.
2018. dec. 31. 22:42
 5/5 anonim válasza:

lany ugy is akkor jon, amikor egyaltalan nem szamitasz ra.

21 evesen nekem sincsen sok tapasztalatom, egy lannyal voltam, teljesen random es veletlenul jott a sztori.

hajra, sosincs mit vesziteni

2019. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!