Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van itt aki otthon marad...

Van itt aki otthon marad szilveszterkor, de menne azért szórakozni?

Figyelt kérdés
Én eléggé bulizós vagyok, de most valahogy idén nagyon úgy fest, hogy itthon maradok egyedül. Néhány haverom külföldre ment Csehországba meg Svájcba, de van aki haza ment vidékre. És totál egyedül maradtam pesten! :( Ezt azért nem akarom, hogy a szobámba dekkolják. Milyen lehet egyedül itthon roskadni, hol ott mindenki kb bulizik meg hangoskodik. Ez egy kicsit megijeszt! :( 28F
2016. dec. 31. 00:33
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
En is igy vagyoj nyugi ... Xd
2016. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ahol laksz, ott lesz valami utcai felvonulás? Simán lehet másokhoz csatlakozni, ha jó fej vagy. Szomszédban lesz valami buli? Mond el, hogy szívesen buliznál, de a haverjai nincsenek itthon, bemenetsz-e hozzájuk, hoztál piát.
2016. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én nyugodt vagyok :) csak mehetnékem van. De azért bele gondolok én évek óta mindenhétvégén szilveszterezek..... és most pont maradjak itthon? :O
2016. dec. 31. 00:42
 4/22 A kérdező kommentje:
Nincsenek szomszédok itt. :) Meg utcai buliba nem akarok lenni, hideg van azért. :)
2016. dec. 31. 00:43
 5/22 anonim válasza:
Te vagy az aki nem érti miért más lánynak lánnyal bulizni mint fiúval?:D
2016. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nálad a pont :D de közbe kiderült, hogy egy másik haverom közbe lelépett lipcsébe :O
2016. dec. 31. 01:07
 7/22 anonim válasza:
És mi lesz ha nem alakul semmi progi? Otthon maradsz egyedül?
2016. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki! Egyedül nem szeretek elmenni! Te is amardsz egyedül akkor?
2016. dec. 31. 01:11
 9/22 anonim válasza:
Egyedül biztos nem, mert a szüleim itthon lesznek:D Meg a cicám:))) Na de szeretnék elmenni mindenképp valahova.
2016. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Tavaly hol voltál?
2016. dec. 31. 01:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!