Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hány éves korotokban...

Xyasdd kérdése:

Ti hány éves korotokban tudtátok meg hogy a buék azt jelenti hogy boldog ujévet kivánok?

Figyelt kérdés
én 5.ben karácsony elötti ugymond osztálybulin, kiirta a táblára egy osztálytársnőm én meg csak néztem h jaaaaa.

#év #meglepetés #buli #Újév #pezsgő #meglepődés #ujévi fogadalom #boldog ujévet kivánok
2018. dec. 31. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hmm érdekes kérdés.. Szerintem én kiskoromba, amikor még érdekeltek az ünnepek és még jól tudtam érezni magam az életbe. KB úgy 6-8 évesen biztos, de nem tudom pontosan csak tippelek :D De nálunk (mikor még volt, és együtt volt a család) mindig ez volt a rövidítés, és nagyon fiatalon tudtam már. De arra emlékszek hogy nem egyből és sokat gondolkodtam rajta, pedig ott volt az orrom előtt a megoldás :D
2018. dec. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Én úgy születtem, hogy már tudtam.
2018. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Még valahogy ovis voltam.

Mikor kezdtek jobban érdekelni a dolgok és sokat gondolkoztam már. És a boldog új évetből valahogy össze állt a kép. Meg hogy sok helyen úgy volt írva, hogy B.U.É.K. ami ugye rövidítésre utal és így szépen össze raktam magamnak. Kicsit büszke is volnam magamra.

2018. dec. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Bukarest Újra Éhezni Kezd...
2018. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 9 éves koromig azt hittem, hogy a Toy Story történetét Tolsztoj írta, mert hasonlít a kettő.
2018. dec. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
elsos osztalyban
2018. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én másodikos koromban jöttem rá
2018. dec. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Talán a '90-es èvek elejèn, szóval korán.
2018. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kb 10-12 lehettem.Nem értettem,miért mondjàk azt,hogy bújjék! Kinek,miért kéne bújni? Ràadàsul nagymamàmat idegesítette,ha ezt mondtàk.Szóval,ha valaki azt mondta neki bújék,akkor ő azt vàlaszolta, hogy a seggedbe!

Aztàn egyszer a képeslapokat nézegetve ràjöttem az összefüggésekre.

2018. dec. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
HOGY MICSODA
2019. jan. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!