Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Ha egy srác leszólít...

Lányok! Ha egy srác leszólít titeket és nem találjátok nagyon jóképűnek, egyből passzoljátok vagy adtok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában adok neki egy esélyt, mert attól még kisülhet belőle valami, ha meg nem legalább megpróbáltuk. 19l
2019. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
A lányok úgy vannak szocializálva, hogy "mindig adjanak egy esélyt". Mert "így tisztességes". Aki egyből passzol, az ellen megy ennek a tanításnak, nála magasabb a léc.
2019. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem a jóképűség a lényeg, hanem a karizma, kisugárzás, kiállás. Voltam én már halálosan beleesve egy pocakos, heges arcú, teljesen átlagos külsejű és snassz öltözetű férfiba is, mert annyira erős kisugárzása, szexi mosolya és mimikája, férfias modora, helyes tekintete volt stb.

Hiába lenne hibátlan és macsós arca valakinek, ha ridegen, sótlanul, félénken szólítana meg. Tehát nem ettől függ. Ha a kérdés lényegéhez ragaszkodom, akkor igen, adnék esély külsőtől függetlenül is. Tapasztalatból írtam ezeket.

2019. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2019. jan. 1. 21:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz az alatt, hogy "nem találjátok nagyon jóképűnek". Ha azt, hogy átlagos külsejű, attól még a személyiségével megfoghat, ha viszont rondának találom, lehet akármilyen jófej, sajna nem tudok hozzá vonzódni.
2019. jan. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adok, főleg ha valamivel megfog.

De az sem mindegy mennyire nem tetszik és mi annak az oka. Ha taszító akkor nem érdekel, ha csak simán nincs rajta semmi ami elsőre megragad akkor kijár az esély.

2019. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!