Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék társat találni?

Hogyan tudnék társat találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 20 éves srác vagyok. Sajnos elég rossz helyen lakom, Salgótarjánban. Itt nincs nagy élet, pénteken 1 helyen van buli féle amin inkább15-6 évesek vannak szóval nem járok oda. Hogyan tudnék szerintetek ismerkedni? Elegem van hogy pesten lévő lányokkal ismerkedem. Viszont itt nem megy...2 dolog szokott lenni, vagy pasivsl vsn a csaj aki tetszik vagy barátnőjélvel. Nem vagyok félős típus de nincs pofám végig járni tarjánt. Próbáltam neten de alig találtam lányt, akik meg fent vannak azokat hagyjuk...

2019. jan. 6. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Járj szórakozni Balassagyarmatra vagy Vácra.
2019. jan. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyarmat picivel több mint egy óra busszal, Vácott pedig 2,5 óra. Akkor már pestre megyek ami másfél max 2 óra. De pont ezért akarok itthon találni vaakit, meguntam az utazást.
2019. jan. 6. 02:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Népesség: 34 627 (2017.)


Komolyan, ott szerintem nem a hellyel van gond. Még ha leosztjuk az átlagos koreloszlásban is, ez körülbelül 5000 20-30 közöttit jelent, amiből jó eséllyel 2000-2500 lány... Akkor tuti nincs választék. :D

2019. jan. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos van. De azt vedd figyelembe hogy itt nincs semmi féle program így konkréten kivan halva a hely. Biztos sok lány van, csak otthon...
2019. jan. 6. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyissak ott egy Night Clubot?
2019. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtennèd? :D
2019. jan. 6. 15:31
 7/7 anonim válasza:

En is salgótarjáni vagyok. :) Bár most Bpén tanulok.

Az eresztvényi Novohrad-nógrad geopark szokott programokat szervezni. Főleg a nyári eseményekre érdemes elmenni ilyen célból. ;)

Ne csajozás céljából járj közösségbe, és majd lesz vmi egyszer - túracsoport, anime klub - animés lányok easy win, ha nem a narutot mondod a kedvencednek xD Vagy vmi sportklub, a strandkézi csapatban sok jó csaj volt, nme tudom megy e még ott a "strandon".

Balassi könyvtár környékén meg a fő téren is szokott sok csaj egyedül üldögélni, simán bepróbálkozhatsz.

Meg ott a főtéren a nem jut eszembe a neve kávézó szokott a fiataloknak szervezni néha bulikat.


Elnézhetsz még Pásztóra, Bátonyba stb.

Remélem segítettem.

2019. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!