Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Társkeresőre illik kiírni, ha...

Társkeresőre illik kiírni, ha van valami fogyatékosságunk?

Figyelt kérdés

Illik már az adatlapba kiírni, hogyha van valami kis problémánk?

Olyanra gondolok, ami nem határozza meg különösebben a kapcsolatot, pl. hallássérülés, gyengén látás, mankóval járás, pót- kar, láb meg ilyensmi.


2019. jan. 8. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2019. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Igen
2019. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vak vagyok és inkább kiírom, napszemüveg miatt nem is látszana. Ha nem írnám ki, fotó alapján lenne sikerem, de amint kiderül vakságom, rögtön elmenekülnek, nem írnak vissza soha többet.

Ha nem írom ki, olyan, mintha nem játszanék "nyílt kártyákkal", azzal sajnos nem tudok mit tenni, aki meg sem akar ismerni, olyan riadalmat vált ki belőle, hogy inkább elmenekül.

Gondoltam azt is, hogy "levelezés közben majd elmondom", mert sokaknak fura elképzeléseik vannak vakokról és ha váltunk pár levelet talán rájön hogy nem vagyok úgymond "más világ" de inkább ezt feladtam és adatlapra kiírom.

Ha az "enyhébb fogyatékosság" nincs közölve és első randin kiderül, az rossz pont lehet...

Lehet, hogy meg lehet kísérelni levelezés közben elmondani, nem tudom...

Szerintem ahány ember annyiféle tapasztalat.

2019. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

"Olyanra gondolok, ami nem határozza meg különösebben a kapcsolatot, pl. hallássérülés, gyengén látás, mankóval járás, pót- kar, láb meg ilyensmi."


Szóval ez neked nem határozza meg a kapcsolatot? Akkor randizzámán a süket, vak, művégtagos ismerősömmel, köszi.

2019. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azzal csak azt mondod el, hogy rohadt önbizalomhiányos vagy.


Vannak nagy dolgok, persze. Pl vakság. De ha valaki rövidlátó, és ezt közölné előre, az nem kéne ismerkedni, mert baromira nincs önbizalma.

2019. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Oké, szerintem a 4-es elég bunkó volt.

Na, mindegy.

Félnék, hogyha kiírnám, akkor olyan hatást keltene, mintha a betegségem körül forogna az életem.

No, meg kicsit úgy érzem, mintha ez is lenne a háttérben, amiért nem találok párt.

2019. jan. 8. 20:40
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nem árulnám magamat zsákbamacskaként.

Tartós kapcsolat eléréséért fontos az őszinteség. Ha később derülne ki az, hogy a másik "igazított" a valóságon, akkor örökké az járna a fejemben, hogy mikor, mit titkol még előttem,,,

Szóval - én kiírnám!

Idős férfi.

2019. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én nem félnék attól, amit a kiegészítésedben írtál. Gyerekkorom mondókája jut eszembe: "Aki szalad nem látja, aki szeret nem bánja."

F.

2019. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Amikor adatlapon kiírtam, hogy vak vagyok, nagyon röviden igyekeztem is elmagyarázni, hogy beszélőprogrammal használom a számítógépet, próbáltam utalni rá, hogy sok dolog érdekel, nem vagyok önállótlan stb.

Te fogyatékosságod nem tudom mennyiben határozza meg az ismerkedést (találkozáskor mennyire vehető észre), de hasonlót tudnék javasolni.

2019. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Miért bunkó a 4-es?

Ne áltassuk már magunkat! Senki sem akar vak, végtaghiányos stb. emberrel randizni.

Különbség csak max. annyi lehet, hogy ha a fogyi hazudik és így létrejön a randi, akkor az egyik ember azonnal feláll és ott hagyja, míg a másik udvariasságból feszeng egy kicsit, majd valami rizsával lerázza: "jaj, nem volt meg a szikra"


Ha nincs kezed, lábad, vak vagy, süket vagy, nagyon egyszerű a történet: keress hozzád hasonló társat.

2019. jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!