Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 26 évesen már nem igazán...

26 évesen már nem igazán illik 18-19 éves lányokkal, beszélgetni, haverkodni?

Figyelt kérdés

Idősebbek nagy szlogenje hogy a kor nem minden, rám is érvényes még ha így is fiatal vagyok, tegnap is kérdeztek a korom felől, és mondták hogy max 23-nak gondoltak még rövid szakállal is.

Aranyosak, közvetlenek mégis érzem ebből a pár év korkülönbségből is hogy nem vagyunk egy korosztály, az egyikőjük tetszik is, de nem vagyok képes lépni :)


2018. aug. 16. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Beszélgetni bárkivel lehet és ha az aki tetszik, komoly és érett, akkor tedd meg azt a lépést nyugodtan.
2018. aug. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

múltkor buliba belecsöppentem egy ilyen fiatalabb társaságba, nem tudom, tőlem valahogy olyan távol van már ez a korosztály, nem volt meg a közös hang. Hiába csak 5-6 év.

Persze ez személyfüggő, mert ez tényleg nem sok idő. Lehet csak a társaság nem nekem való volt.

26F

2018. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem nincs olyan, hogy nem illik. Párom 32, én 20 vagyok. Ma már tényleg nem számít a kor, csak az, hogy mennyire jól jössz ki valakivel.


N

2018. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Társadalmi szempontból nem elítélendő, inkább a személyiségedtől függ csak, hogy mennyire tartasz hozzád képest komolytalannak egy ilyen fiatal lányt. Más életszakaszban vagytok, és kellemetlen lehet, ha nem ért meg.
2018. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
hát ha tetszik, udvarolj neki - abszolút ideális a 19-26 év (valaki fentebb írta, hogy "tini".. dehogy tini egy 19 éves anyányi lány...) azután, ha jártok, megismeritek egymást eldől, hogy megértitek-e egymást.
2018. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még 15 évesekkel is "illik" beszélgetned, de csak akkor ha nem komolyat akarsz tőlük.

Hisz ez folyik a csapból is, hogy a tinilányoknak idős tapasztalt, komoly férfi kell mert érettek, az idősebb srácoknak meg szűk rongybaba, amit ki tudnak használni.

2018. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagy képes lépni? Akkor ne lépjél. Tényleg tetszene, akkor nem itt kérdezősködnél. Én 26 voltam, mikor össze futottam egy 16 éves lánnyal.

Nem kérdeztünk mi senkit. Talán ezért is nagyon régóta a feleségem. Érdeklődünk, másra hallgatunk, talán mai napig bánnánk.

2018. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a koron múlik, inkább az adott személyeken. A szüleim között is pont ennyi korkülönbség van, nagyon jól megvannak 20+ éve.
2018. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Te már felnőtt férfi vagy, lassan családalapító korban, egy ilyen lány pedig éppenhogy elhagyta a gyerekkort, még nem forrott ki a személyisége, önmagát sem ismeri. Szóval életed társat biztos nem ebből a korosztályból fogod megtalálni.
2018. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24 éves férfi vagyok, én úgy vagyok vele, a lényeg, hogy legális legyen. Idősebb generációkban is láthatod, házaspároknál is, hogy régen se volt nagy dolog akár 8-10 év korkülönbség sem.
2018. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!