Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani Tibi atyáról?

Figyelt kérdés

Miért szopkodja folyamatosan a kormányt(rejtve) szerintetek ?

Miért foglalkozik ennyit a politikával és szánalmas módon kitörli a negatív kommenteket?(egybekent a fideszes facebook page-eken szokás ezt csinálni ahol egész nap a sorosbérencezes, stb. megy)


És ezek mellett milyen morális alapon beszél bármiről is amikor az ivásra buzdít mindenkit, amikor így is az egyik legnagyobb probléma az országban az alkohol függőség?


2019. jan. 8. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ők azok, akiket befenyített a kormánymédia valami kamu bulvár cikkel?
2019. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezer éve nem követem a Tibi atyás dolgokat, létezik még?
2019. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem követem már. Unalmas, erőltetett baromsàg.
2019. jan. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Létezik ám de nem is akárhogy :D Azoknak a facebook oldalaknak akik a kormánypártról stb. csinálnak mémeket be szólogat. A HVG-ről egy konkrét cikket csinált szak szavakkal, hogy mennyire gátlástalanok, hogy le járatják a Gundel étterem láncot.


Igen jól olvastátok Tibi atya a HVG-ről 😂

2019. jan. 8. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem az egész Tibi atya dolog csak egy jó szlogen amit adnak vesznek.


Régen csak egy mém oldal volt. Majd rájöttek, hogy el lehet adni Tibi atya pólót, bort, meg az emberek beülnek Tibi atya alkoholizáló helyére és így kocsmát is lehet üzemeltetni a nevében.


Most ránézve meg olyan, mintha megvette volna valamelyik politikai személy mint az Origót, és onnan nyomatja az aktuális "popcorn" propagandát.

2019. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom félti a bőrét ebben a diktatúra-közeli állapotban, nem hiányoznak neki a folytonos ellenőrzések a kocsmáiban.
2019. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Tibi atya pont, hogy a két oldal között lavíroz.

Beugat a Fidesznek, de a liberálisékat is helyre teszi, hiánypótló.

2019. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es ellenzék=liberális ? :D
2019. jan. 13. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!