Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 11. es vagyok, és a mostani...

11. es vagyok, és a mostani kollégista kis elsősöknek elképesztően nagy a pofájuk és szó szerint semmi tiszteletet nem mutatnak. Esetleg hogyan tudnám megnevelni őket a kollégiumi szabályokon belül?

Figyelt kérdés
Tehát hogy ne rugjanak ki például, mert össze vettem az egyik ilyen nagyszájú dögöt.
2018. márc. 1. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam hogy jovore kolis legyek, d e ugy latom inkabb hanyagolni kellene.😂 14f
2018. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Járj el gyúrni! 2 hónap alatt olyan önbizalmad lesz, hogy le se fogod szrni őket! Még le is vezeted közben azt a feszültséget, amit most a kérdésedben érzek.


Plusz a csajoknak is jobban bejön egy izmos srác, mint egy nyámnyila rinyagép!

2018. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Max szólsz valami kolis embernek, aki felügyel rátok vagy ilyesmi. Szerintem így “hősködni” nem éri meg, hiába vagy idősebb vagy tanultabb. Ha pl hangoskodnak szépen kéred őket, h kicsit halkabban stb. Ha sokadjára is ilyen zavargások lesznek, összeálltok és többen tesztek panaszt akkor már lépniük kéne. Másik verzió ha te kiprovokálod magadnak a bajt..előbb veszíti el a fejét az elsős és pl megüt. De ezt okosan kell csinálni, hogy még veletlenül se te járj rosszul.
2018. márc. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de mégis mit kellene tisztelniük benned? Nem a te érdemed, hogy hamarabb születtél. A stílusodból ítélve pedig, hogy egyből verésen gondolkodsz, intellektusban sincs fölényed velük szemben. Nem a te dolgod megnevelni őket. Ha valóban "fölöttük" állsz egyáltalán minek törődsz velük? Nem teljesen mindegy, hogy néhány kis sutyerák mit gondol, csinál? Foglalkozz a tanulmányaiddal, azzal, hogy tisztességes, rendes felnőtt ember váljon belőled.
2018. márc. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Miután naponta 8-10 órám van, aztán dolgozok, tanulok, és este aludni AKAROK nem pedig azt hallgatni ahogy ők poénkodnak meg beszélgetnek"kicsit" hangosan, meg zenét hallgatnak meg a tokom tudja mi, valahogy bo háromnegyed év utan NEM tudok másképp gondolkodni mert a nevelők hasztalanok. De persze te mindent tudsz hogy "azonnal" abban gondolkodom.... Egyértelmű :)

Bölcselkedni mindenki tud.. de ez már szánalom.

A kommenteddel nem adtál választ a kérdésemre. Koszonom szépen a semmit :)

Kettes, mivel (ezt nem hittem h le kell írnom) 194 centi, 110kg vagyok, kosarazok ergo sokat edzek (erre hétvégén van lehetőségem), nem mernek belém kötni, így ez ugrott. Kissé nehéz fenntartani a 4es átlagom így..

2018. márc. 1. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:

A kolis szabályokon belül maradva megkéred őket, hogy csendesedjenek el (elég nagy darab vagy nem fognak nekedmenni)! Ha ez nem jön össze akkor mész a kolis nevelőtanárhoz és a takarodóra hívatkozol. Esetleg ha odamesz az ugyeletes alfahímhez (akik zavarnak téged) és megmondod, higy ha kialvatlan vagy akkor verekedős kedvedben leszel.

Tisztelet csak az kap aki megérdemli. Ezt neked kell kivívnod magadnak. Bár azt nem értem, hogy miért is kéne tisztelniük Téged.


Mielőtt bármit is csinálnálnál gondj arra, hogy Te mit csináltál nyikhaj kilencedikes korodban a koliban és szorozd meg hárommal (változik a világ).

2018. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi befogtuk és a falhoz álltunk inkabb, csendben, békében..
2018. márc. 2. 13:20
 8/8 anonim válasza:

1: Azért mert te menő 11.-es vagy senkinek nem kell tisztelnie...

2: Minek kell ezt kérdezni nem értem, bemész felemeled a hangod, esetleg kapnak egy két pofont és levan tudva.(nem kell összeverni nem azt mondom csak okosan úgy hogy tudják hogy ne szórakozzanak veled) De ha más nincs akkor ott a tanár de én ezt a verziót nem pártolom nem a tanárhoz kell szaladgálni ha gondod van oldd meg, ennyi.

2018. márc. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!