Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek hogy telik el egy...

Nektek hogy telik el egy ideális hétvége?

Figyelt kérdés

Biztos nagyon antiszociálisan hangzik, de számomra az ideális hétvége valahogy úgy néz ki, hogy délig alszok, aztán lemegyek regédelni, utána játszok a cicákkal, kockulok, nézek valami filmet, aztán megint eszek, váltok kb. újabb 2 szót a szüleimmel, aztán hajnalig játszok. És ugyanez vasárnap.

Amikor hétvégén is jönnek hozzánk pl. rokonok, akikkel jópofizni kell, meg ugye korán kell miattuk felkelnem, stb., egyszerűen annyira leszívják az energiáimat, hogy szó szerint úgy érzem, mintha semmi hétvégém nem lett volna. Most is az volt, hogy szombaton délután elutaztunk tesómékhoz megünnepelni a szülinapját, utána hazaértünk valamikor este 9 körül, vasárnap meg megint ünneplés volt, csak akkor ők, plusz másik tesómék jöttek hozzánk. Amikor a másik tesómék jönnek amúgy (azaz kb. minden hétvégén), azok a legfárasztóbb napok, mert egyrészt bejelentik, hogy jönnek pl. délre, ami gyakorlatban annyit tesz, hogy valamikor 3 és 6 között beesnek, aztán estig itt vannak és hallgatjuk a hülye gyerekei ordibálását, sikoltozását, ill. ahogy ő meg a férje ordibálnak velük...Szóval ugye most is ez volt és tökre olyan érzés, mintha még csak tegnap délután estem volna haza az iskolából és olyan szívesen pihennék még...

Normális, pihentető hétvégém utoljára talán 2 hónapja lehetett, amikor senki nem jött hozzánk, meg mi se mentünk sehová, nem kellett idióta, vonyító kölyköket hallgatnom, csak én voltam, a cicáim és a csend.

Nektek hogy néz ki egy pihentető hétvége?


2019. jan. 14. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái!
2019. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én abszoludt megértelek. Mindenkinek kell egy kis "magányos nyugalom" amikor semmivel és senkivel nem kell foglalkozni saját magadon kívül. Nem csodálom, hogy kimerült vagy.

milyen tökéletes hétvége? az a hangulatomtól függ. valamikor jól esik elmenni egy moziba vagy csavarogni a barátokkal. Máskor meg az amikor aludhatok egész nap.

2019. jan. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a hobbimmal foglalkozok, felújítok, szerelek, tvzek a barátimmal, vagy macskákra vadászok.
2019. jan. 14. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várom,hogy megdögöljek.
2019. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!