Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mivel foglalja el magát ha...

Ki mivel foglalja el magát ha a barátai nem érnek rá, párja nincsen jelenleg és a családjára nem számíthat ilyen szempontból?

Figyelt kérdés

Pl erre a hosszú hétvégére gondoltam, hogy egy másik ilyen ember mivel foglalja el magát?

A barátaimon nem szeretek minden nap lógni, bár egy héten többször találkozok velük ha úgy van. Párommal ezen a héten szakítottunk.

Én olvasok, edzek, tanulok, kutyát sétáltatok, de ezen kívül már nem tudom mit tehetnék még :D

20L



2018. ápr. 29. 18:41
 1/3 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Festés, rajz, verselés, saját sztori írás, valami novella mondjuk, szép keretben, vagy csattanóval. Vagy fogsz valamit, és totál kiírod, mit szeretsz, vagy mit utálsz benne, de teljesen gátlástalanul.
2018. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mostani időszakban: Emeltezek orrba-szájba(angol, töri), törit olvasok, matekozok. Pihenésképp gyakorizok, politizálok, fokost faragok ballagásra, english dub&sub kombóban sorozatokat nézek.


Ha lezárul az időszak, általában ezzel foglalkozom:

Vers és novellaírás. Angolról fordítás, akár feliratokat filmekhez vagy sorozatokhoz, akár cikkeket. Politizálás hazai-, és globális szinten. Ez többnyire ki is merül olvasgatásban, interjú-, és podcast hallgatásban. Ha sok az időm akkor videóvágás, photoshop és egyéb huncutságok.

Könyvolvasás, idén célom elolvasni egy rakat Adam Smith, és Machiavelli művet, + bele akarom ásni magam a filozófiába. Jó ez csak vágyálom, megint le fogok ragadni a pszichológiai témájú tanulmányoknál és könyveknél. Folytatom a famegmunkálás és kovácsolás tárgykörébe tartozó ismereteim, gyakorlatom bővítését. Újra nekiállok edzeni(súlyzos+ saját testsúlyos), a futáshoz is visszatérek.

Azt hiszem mást nagyon nem szoktam csinálni.

2018. ápr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs párom és itt, ahol élek, se családom, se barátaim. Edzek, futok, jógázok, főzök, beülök egy kávézóba olvasni, sétálok a sok park közül az egyikben, netflixezek.
2018. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!