Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket 17 évesen mennyire...

Titeket 17 évesen mennyire kezelnek felnőttként?

Figyelt kérdés
Fura. Tavaly tokre beleszoltak az eletembe most meg nagyon azt se tudjak merre jarok ha bulizni megyek stb... meg nem segitenek ugyeim elintezeseben hanem mindent magamnak kell. Es ez olyan rossz

2019. jan. 26. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki, hogy önállóságra sarkallanak. Van, akit még 20 évesen is a szülei fuvarozgatnak.

Mindjárt 18 leszel, hivatalosan már felnőtt és jobb esetben rá pár évre már ki is fogsz repülni a családi fészekből. Ha azt sem tudod, hogy például egy okmányirodában mit kell csinálni, hogy kell egy számlát befizetni, akkor gondjaid lesznek az biztos.

Szokj hozzá, ez az élet.

2019. jan. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, én most lettem 18 és egyébként ha 18 leszel, vannak ám olyanok akik azzal foglalkoznak hogy elmennek veled munkaügybe stb és segítenek, nekem is volt/van segítségem ha esetleg valami nem fog menni ami olyan..

Hozzáteszem az már eleve rossz ha bulizgatsz :'D

2019. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miert rossz? Kozepiskolas vagyok most jarom a 11.et azutan megyek egyetemre es tolmacskent szeretnek vegezni
2019. jan. 28. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, csak én nem szeretem a magamutogató bulizós stb stb lányokat, ezért sose mondtam jót a bulikról. nem vagyok jó véleménnyel erről
2019. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!